У Житомирі презентували дослідження «Гендерне обличчя міста»

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» презентувала аналітичне дослідження «Гендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра», що реалізовувалося  в межах проекту «Житомир – ...

Додано:
kostritsya_darya

parytet (7)
У Житомирі презентували дослідження «Гендерне обличчя міста»

Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» презентувала аналітичне дослідження «Гендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра», що реалізовувалося  в межах проекту «Житомир – місто рівних можливостей». Презентація відбулася 24 січня під час публічнї дискусії.

Аналітичне дослідження «Гендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра» підготовлено на основі даних державної статистичної і адміністративної звітності за 2013-2017 роки.

Учасниками публічної дискусії «Презентація аналітичного дослідження «Гендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра» стали представниці громадських організацій, працівниці органів місцевого самоврядування та Головного управління статистики в Житомирській області.

Реалізація проекту стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України та проекту ПРОМІС, який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів.

 

Фотографії з презентації ТУТ.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Політична освіта: біля національних вишів з’явилися двометрові пачки гречки

Децентралізація: настрої українців

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві