Посилення взаємодія поліції, місцевої влади та громади заради профілактики правопорушень в Запорізькій області

Одним із актуальних питань роботи Національної поліції України є побудова взаємодії поліції та населення, зокрема реалізація спільних ініціатив спільно з громадськістю. Таку роботу побудовано на ...

photo5377785202396476302
Посилення взаємодія поліції, місцевої влади та громади заради профілактики правопорушень в Запорізькій області

Одним із актуальних питань роботи Національної поліції України є побудова взаємодії поліції та населення, зокрема реалізація спільних ініціатив спільно з громадськістю. Таку роботу побудовано на принципах постійної комунікації та індивідуального підходу до вирішення місцевих проблем у взаємодії з населенням та органами влади конкретної громади.

З метою посилення такої взаємодії, громадська організація «Переселенці та громади разом» у партнерстві з благодійним фондом «Посмішка ЮА» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу розробила та реалізувала проєкт «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області».

«Перебуваючи ще на етапі планування проєкту, ми обрали для роботи теми, які б змогли об’єднати населення, правоохоронців та керівництво громад. Зокрема, це попередження вживання наркотичних речовин серед молоді, профілактика шахрайства в інтернеті, по телефону, з банківськими картками, протидія домашньому насильству, підвищення обізнаності в сфері вуличної безпеки та правил дорожнього руху в громадах.

Нами було організовано навчання для поліцейських, освітян та представників батьківських комітетів, під час якого ми розбиралися з проблемою, знаходили рішення та відпрацьовувати практичні навички роботи з підлітками. Учасники тренінгів із різних громад об’єднувались у групи та визначали найнагальніші проблемні питання своєї громади. Це був справжній діалог, спільні заходи дали змогу зрозуміти проблеми та труднощі кожної зі сторін!

Завдяки прагненню до вирішення спільних проблем, нам вдалося на практиці показати, наскільки важливою є плідна взаємодія для ефективності та сталості результату», – коментує Юлія Малишева, керівниця проєкту.

Після навчання всі учасники отримали готові комплекти матеріалів для проведення інтерактивних уроків для молоді із зазначених тем. Всього у навчальних заходах взяло участь 162 представника Бердянської, Осипенківської, Берестівської, Приазовської, Семенівської, Кирилівської та Мелітопольської громад Запорізької області, які провели інтерактивні заходи та інформаційні зустрічі для 1 566 осіб, включаючи дітей та підлітків.

У результаті реалізації проєкту, мешканці цільових громад не тільки покращили власні знання та навички щодо вирішення проблемних питань у вищевказаних напрямах, а й розвинули свої лідерські та креативні здібності завдяки інтерактивним засобам отримання інформації. Важливими стали отриманий досвід міжвідомчої взаємодії та спільної роботи між поліцією, освітянами та батьками упродовж навчання.

Статтю підготовано у межах проєкту «Комплексна програма взаємодії поліції, органів місцевої влади та населення на засадах партнерства в Запорізькій області», який реалізовано ГО «Переселенці та громади разом» у партнерстві з благодійним фондом «Посмішка ЮА» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

photo5377785202396476289 photo5377785202396476296 photo5377785202396476302

188844941_320946806209862_5978616586440195674_n

Для довідки:

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році