У Запорізькій області дорослих навчали безпечним міграції та працевлаштуванню

Протягом літа й осені 2020 року в Запорізькій області проходив освітньо-практичний проект "Підвищення рівня обізнаності вразливого дорослого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування", в ...

егіда запоріжжя
У Запорізькій області дорослих навчали безпечним міграції та працевлаштуванню

Протягом літа й осені 2020 року в Запорізькій області проходив освітньо-практичний проект “Підвищення рівня обізнаності вразливого дорослого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування”, в рамках якого представниць і представників місцевих центрів зайнятості, профільних соццентрів та широку громадськість навчали правилам запобігання потрапляння до неприємних соціальних явищ.

Особливо ця тема актуальна для дорослих українців  у зв’язку зі складною соціально-економічною кризою як у малих, так й у великих населених пунктах України, яку викликала всесвітня пандемія коронавірусу.

В рамках проєкту було підготовано 56 тренерів з безпечної міграції, серед яких 35 фахівців центрів зайнятості та 21 представник/ця центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, фахівців з соціальної роботи різних ОТГ Запорізької області. Самі, ж, освітні та робочі зустрічі, тренінги та вебінари через карантинні обмеження відбувалися в онлайн-форматі через платформу ZOOM.

егіда-запоріжжя

Закріплювали та перевіряли отримані знання, учасники й учасниці проекту через проходження спеціального онлайн-квесту від Міжнародної організації з міграції, в якому можна було “прожити” 6 різних варіантів з працевлаштування закордоном чи-то в Україні та [не] потрапити до  трудової експлуатації чи, навіть, рабства… 
Найактивніші, ж, учасники й учасниці проекту, додатково до тематичних роздаткових матеріалів також отримали брендовані флеш-карти та “повербанки”.
 
Реалізувала проект «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Запорізькій області щодо безпечної міграції та працевлаштування» Громадська правозахисна організація “Егіда-Запоріжжя” за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Украні (IOM Ukraine) та за фінансування Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

 


Тематика публікації:                               

Останні публікації цього розділу:

Триває опитування серед молоді Харківської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської та Запорізької областей

У Голобській громаді триває робота над змінами до Стратегії розвитку

Опитування: тенденції розвитку ОГС у 2020 році

Українська реперка alyona alyona отримала європейську музичну премію

Способи захисту прав на земельні ділянки

Зміни до порядку призначення житлової субсидії у 2021 році