У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Волонтерський центр “Твори добро, Україно!”, який є одним з 30 центрів всеукраїнської мережі “Volunteer Community”, запустив “гарячу лінію” допомоги для жителів та гостей Запоріжжя, які опинилися у ...

279436124_997067070943238_6645165606474546520_n
У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Волонтерський центр “Твори добро, Україно!”, який є одним з 30 центрів всеукраїнської мережі “Volunteer Community”, запустив “гарячу лінію” допомоги для жителів та гостей Запоріжжя, які опинилися у скрутному становищі під час війни.  

Такі пункти допомоги на базі волонтерських центрів мережі “Volunteer Community” вже діють й у інших містах – Лубнах, Рівному, Луцьку, Львові, Харкові, Конотопі, Сумах, Миргороді та Полтаві.  

Щоденно волонтери центру лише у Запоріжжі опрацьовують понад 20 дзвінків про допомогу. За їх словами, зазвичай, люди просять допомогти медикаментами, продуктами харчування та засобами гігієни.  

Розвозять допомогу також волонтери, адже громадський транспорт у місті працює з перебоями. Спочатку вони робили це за допомогою велосипедів, але, коли замовлень стало більше, свою допомогу запропонувала група байкерів Запоріжжя. Тож тепер щодня 10 брутальних хлопців у шкірянках розвозять продуктові набори, ліки, памперси тощо людям, які потребують цього найбільше.

“Наш проект допомагає людям, яким зараз дуже важко під час війни: особливо тим, хто не може сам вийти з будинку та купити продукти з різних причин, – наприклад, через інвалідність, або поважний вік та важкі хвороби. Також до нас звертаються багатодітні жінки з маленькими дітьми, або родини, в яких немає грошей навіть на проїзд, - каже Ольга Ширіна, авторка ідеї, волонтерка та координаторка цього напрямку волонтерського центру “Твори добро, Україно”. – Крім того, дуже важливо, що люди, які потрапили у біду, можуть поділитися своїми проблемами з нашими волонтерами, які також надають їм невелику психологічну допомогу”. 

За останніх два місяці війни волонтери центру “Твори добро, Україно!” мережі “Volunteer Community” допомогли вже більше півтори тисячі жителям та гостям Запоріжжя. 

Волонтерський центр “Твори добро, Україно!” працює за адресою: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 4. Отримати допомогу від волонтерів також можна за телефоном: 067 61 04 336.  


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Стандарти журналістики в умовах війни»: у Медіацентрі Україна відбулась дискусія за участю відомих медійників

Війна, довкілля та суспільство: в Медіацентрі Україна обговорили актуальність проблем екології під час війни

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

"Близькі": проєкт підтримки окупованих територій триває

У Полтаві відбувся круглий стіл з теми облаштування місць проживання для вимушених переселенців

Обстріли цивільних об'єктів росіянами лишаються стабільно високими, жителів окупованих територій змушують приймати громадянство РФ — СЦГІ