У Запоріжжі учні ставали “айтішніками” та розробниками додатків

В Запоріжжі протягом жовтня 2020, не дивлячись на пандемії та виборчий процес,  відбулися 3 цікавих та корисних освітньо-практичних проектів, спрямованих на додаткову неформальну освіту дітей та ...

meet and code
У Запоріжжі учні ставали “айтішніками” та розробниками додатків

В Запоріжжі протягом жовтня 2020, не дивлячись на пандемії та виборчий процес,  відбулися 3 цікавих та корисних освітньо-практичних проектів, спрямованих на додаткову неформальну освіту дітей та підлітків з кодування, профільного дизайну й інших захоплюючих напрямків ІТ. Організатором цих активностей виступила молодіжна організація “Наше щасливе життя”.

В рамках вже 4го “Тижня кодування ЄС” (Meet and Code) декілька десятків хлопців і дівчат з різних куточків Запоріжжя й області взяли участь в щорічному “ІТ-міні-фестивалі “заКОДуй!” (онлайн), “Учнівському онлайн-марафоні” й “Онлайн Coding Марафоні”, в рамках яких вони навчалися “вручну” “писати” та “редагувати” сайти, вигадувати власні мобільні додатки, збирати та програмувати роботів, графічно малювати власних героїв та створювати 3D-об’єкти, захищати себе та власні девайси від сторонніх атак і “витоків інформації”…

 – Особисто я з нетерпінням чекав на цьогорічний “ІТ-міні-форум “заКОДуй!” – ділиться учень запорізького 23 академічного ліцею Аркадій Котенко – благо, цьогоріч нам у жовтні влаштували своєрідні “канікули” й було більше часу та можливостей опановувати такі цікаві та корисні знання без відриву на уроки.

Також в рамках даних проектів учні та молодше студентство мали змогу поспілкуватись віч-на-віч та групами з профільними спеціалістами з провідних SMM- студій і компаній Півдня України, а також з рядом успішних тематичних фрілансерів через відповідні відео-платформи зв’язку. 

- Завдяки таким ініціативам і проектам сучасні молодь і підлітки мають можливість безкоштовно отримувати додаткову затребувану освіту та залишатись в Україні, незалежно від географії, розвиватись самостійно, розвивати свої громади, галузь ІТ й економіку України – ділиться голова ЗОМОГ “Наше щасливе життя” Олександр Кахай.

Щорічна Ініціатива “Тиждень кодування ЄС” (Meet and Code) реалізується за фінансування корпорації SAP, а в Україні координується Ресурсним центром ГУРТ. Всього, ж, в Україні в рамках Ініціативи в 2020 році відбулися 111 тематичних заходів і проектів. 


Тематика публікації:                       

Останні публікації цього розділу:

Щоб було без "хламу": у Краматорську стартував масштабний проєкт щодо поліпшення стану реклами

Вікі любить пам'ятки: за кількістю фото Україна посіла перше місце

Тут курять. Чому необхідно посилювати антитютюнове законодавство

Новий комікс про журналістську етику від Олександра Грехова

Mezzanine, Masterskaya та Інститут звуку отримали грантову підтримку від «Креативної Європи»

Громадський центр правосуддя подав скаргу до Європейського суду з прав людини щодо порушення Україною права на справедливий суд