У Запоріжжі навчали убезпечувати життя дорослих і дітей

Протягом листопада та грудня 2017 року в Запорізькій області відбувався великий практичний міжсекторний проект з протидії торгівлі дітьми та людьми. Організатором цілого комплексу освітніх і ...

егіда-запоріжжя
У Запоріжжі навчали убезпечувати життя дорослих і дітей

Протягом листопада та грудня 2017 року в Запорізькій області відбувався великий практичний міжсекторний проект з протидії торгівлі дітьми та людьми. Організатором цілого комплексу освітніх і просвітницьких заходів виступила громадська-правозахисна організація “Егіда-Запоріжжя” за підтримки Міжнародної організації з міграції.

В рамках проекту “Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування щодо ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги в рамках національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми” було проведено 8 безкоштовних дводенних тренінгов з протидії торгівлі дітьми та людьми, фото-флешмоби, промоційні ефіри на регіональному та місцевих телеканалах, обласний конкурс дитячо-юнацьких малюнків, правозахисні квести, ігрові вікторини, виставки, міжсекторний брифінг й інші просвітницькі акції.

Участь в тренінгах взяли представники та представниці міських, обласних і районних відділів і відділень Національної поліції України, Департаментів й Управлінь соціального захисту населення, Служб у справах дітей, Державної кримінально-виконавчої служби України (екс- Пенітенціарна), закладів освіти, патронатних й інтернатних установ, центрів зайнятості та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Понад 100 профільних держслужбовців навчались, на практиці, розпізнавати вже постраждалих і потенційних жертв сучасних работоргівлі та незаконної експлуатації як серед дорослих, так і серед дітей, вивчали вітчизняне та закордонне законодавства в цій царині, розбирали реальні історії тих українців й українок, яких занепастила ця соціальна проблема та вчились налагоджувати міжсекторні зв’язки та співпрацю в разі винекнення таких ситуацій…

Головними “центрами” такої освіти стали найбільші районні центри Запорізької області : Кам’янка-Дніпровська, Оріхів, Більмак, Мелітополь, Бердянськ та саме Запоріжжя, до яких з’їжджались представники профільних структур і створених сільських і міських об’єднаних територіальних громад. Таким чином, абсолютно всю область було “покрито” новими корисними знаннями та досвідом.

Також, в рамках проекту, ГПО “Егіда-Запоріжжя” провела й візуально-промоційну акцію – окрім роздачі по закладах необхідної освітньої та попереджувальної поліграфічної продукції, також вулиці Запоріжжя, Бердянську та Мелітополю прикрасили сіті-лайти, на яких Джамала попереджала всіх перехожих, що “Небезпеку видно не одразу”.

Надавали інформаційно-організаційну допомогу в реалізації проекту й Департамент соціального захисту ЗОДА та Служба у справах дітей ЗОДА.


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

Енергетична сталість України під час війни і після перемоги

9-річна художниця з Житомира малює заради перемоги

Американський волонтер повернувся в Україну під час війни: ми не дозволимо росії вкрасти надію

Як подружжя з Житомира рятувало свою справу та займалось волонтерством

Кабмін схвалив законопроєкт, який покращить роботу ГО