У Запоріжжі буде створена «Онлайн кризова лінія для дітей та молоді»

13 серпня 2021 року відбулась презентація проєкту «Онлайн кризова лінія для дітей та молоді» та підписання Меморандуму щодо планів його реалізації.Проєкт зміцнить зусилля системи ювенальної юстиції з ...

Додано:
childsmile

photo5237973966688204598
У Запоріжжі буде створена «Онлайн кризова лінія для дітей та молоді»

13 серпня 2021 року відбулась презентація проєкту «Онлайн кризова лінія для дітей та молоді» та підписання Меморандуму щодо планів його реалізації.

Проєкт зміцнить зусилля системи ювенальної юстиції з захисту прав дітей, запобігання та протидії кіберзлочинам, торгівлі людьми та захисту суспільної безпеки, з урахуванням змін у способах сучасної комунікації та джерел отримання інформації дітьми та молоддю.

«Ми плануємо розробку алгоритму роботи кризової онлайн-лінії для Viber та Telegram, створення інформаційних акаунтів проєкту в соціальних мережах YouTube, Instagram, TikTok, навчання для команди кризової лінії (представників ювенальної превенції та ювенальних прокурорів, психологів м. Запоріжжя) та проведення широкої інформаційної кампанії. Також буде створений сайт-візитівка, який акумулюватиме інформацію про наявні ресурси та буде оптимізований під пошукові системи. Згідно з планами на впровадження проєкту потрібно близько року», – розповідає керівниця проєкту організації «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» Валентина Трюхан.

Начальниця департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора України Юлія Усенко зазначила, що онлайн кризова лінія необхідна для допомоги дітям, молоді. Саме тому Офіс Генерального прокурора України звернувся до посольства США за підтримкою у його реалізації та отримав її.

«У нас є успішний досвід роботи у Запоріжжі, тому для реалізації цього проєкту ми обрали саме ваше місто. Факт такої спільної роботи міської влади, прокуратури, Національної поліції, представників громадянського суспільства є показовим та дуже тішить. Вірю, що цей проєкт стане моделлю для інших регіонів України», – зазначила представниця посольства США в Україні Діна Абаа-Оглі.

photo5237954841198835400

o_1fcv7bb2ptc61o4r145e161118js1a

o_1fcv7bb2p6gvl4q11s613m3me1e

«Онлайн кризова лінія для дітей та молоді» – є пілотним проєктом для України та реалізується благодійною організацією «Благодійний фонд «Посмішка ЮА» у партнерстві із Запорізькою обласною прокуратурою, Головним управлінням Національної поліції України в Запорізькій області та Відділом протидії кіберзлочинності в Запорізькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції України та Запорізькою міською радою за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Підсумки 2021 та тренди 2022 року для організацій, партнерств та коаліцій

Опитування соціальних підприємців та можливість отримати ресурси для промоції

Запущено краудфандингову кампанію: піар і реклама

Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Триває проєкт «Екологічний контроль громади»

Документальний серіал про психологічну реабілітацію ветеранів АТО/ООС вийде на екрани вже у березні