У Вижниці формують антикорупційну раду

Відповідно до рішення 31-ї сесії Вижницької міської ради VIII скликання від 24 липня 2019 року при Вижницькій міській раді формується Антикорупційна рада з числа депутатів міської ради та ...

vyz22
У Вижниці формують антикорупційну раду

Відповідно до рішення 31-ї сесії Вижницької міської ради VIII скликання від 24 липня 2019 року при Вижницькій міській раді формується Антикорупційна рада з числа депутатів міської ради та представників зареєстрованих інститутів громадянського суспільства!

Рішення було розроблено за допомогою експертів Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», а тепер її публічно формують, запрошуючи всіх бажаючих.

Як зазначив ескперт Партнерства Тарас Халавка, “Вижницька громада підійшла до створення Антикорупційної ради не формально. Відповідно до Положення ця рада має складатись з депутатів та представників інститутів громадянського суспільства. Наприкінці жовтня рада оголосила набір до складу АР представників громадських організацій. Варто відзначити, що у цій громаді є декілька активно діючих ГО і активістів. Набір до АР – це ще один крок до налагодження комунікацій у цій громаді між владою та активними громадянами”.

За інформацією Вижницької міськради, бажаючий зареєстрований інститут громадянського суспільства надає свої пропозиції щодо включення представника до складу Антикорупційної ради на розгляд постійної комісії міської ради з питань регламенту, забезпечення законності, протидії корупції, депутатської діяльності та етики та в подальшому на затвердження сесією міської ради.

Пропозиція повинна відповідати наступним вимогам:

  • заява про участь/клопотання від зареєстрованого інституту громадянського суспільства
  • копія документа, що підтверджує реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • мотиваційний лист щодо участі в діяльності Антикорупційної ради
  • інформаційна довідка про діяльність зареєстрованого інституту громадянського суспільства.

Пропозиції стосовно включення до складу Антикорупційної ради при Вижницькій міській раді приймаються до 15 листопада 2019 року за адресою: Вижницька міська рада, м. Вижниця, вул. Українська, 34.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети

Правозахисники розповіли про злочини, які відбувались під час окупації Слов’янська

Опікунська рада медичного закладу: навіщо вона потрібна?

Відкрито філію Громадського центру правосуддя Чернігівщини при Ічнянському районному суді

Українські школярки спроектували лавочки для дотримання соціальної дистанції

Вийшов новий посібник з безпеки журналістів "Робота під PRESSом"