У Вознесенську громадські префекти знайдуть як збільшити доходи бюджету ОТГ

У листопаді 2019 року стартував проект ГО ВАРМД «Ефективне використання комунальної власності Територальної громади міста Вознесенська в інтересах її жителів». Він спрямований на створення  ...

Додано:
frgn

бюджет гроші
У Вознесенську громадські префекти знайдуть як збільшити доходи бюджету ОТГ

У листопаді 2019 року стартував проект ГО ВАРМД «Ефективне використання комунальної власності Територальної громади міста Вознесенська в інтересах її жителів». Він спрямований на створення  ефективної системи управління комунальною власністю місцевої громади для забезпечення стабільного надходження коштів в бюджет міста, ефективного і раціонального використання майна комунальної власності та земельних ресурсів громади в інтересах її жителів.

Саме для цього 6 гіпотез аудиту презентували представникам громадськості, місцевим депутатам і посадовцям на засіданні стартової робочої групи проекту, яка відбулась 29 листопада у тренінговому центрі «IQ HUB».

«…У 2019 році ми провели наш аудит відповідності. Він виявив, що у громаді відсутні процедури та порядки управління комунальною власністю, які передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». А саме відсутні:

  • відповідні розділи в Стратегічному плані розвитку міста до 2020 року;
  • цільова програма управління комунальною власністю міста;
  • єдина система обліку об’єктів комунальної власності міста: бракує прозорої та зрозумілої мешканцям системи управління комунальним майном, земельними ділянками, житловим фондом та нежитловими приміщеннями.

А дороги, парки, цвинтарі, артезіанські свердловини та зливостоки, квітники та зелені зони знаходяться на балансі у різних управлінь та комунальних підприємств міста. Все це заважає наповненню бюджету розвитку Територіальної громади міста Вознесенська.

«У складі коаліції за методичною, грантовою, коуч-підтримкою ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» ми знайдемо як збільшити доходи бюджету ОТГ. Сподіваюсь, що разом з місцевими посадовцями і депутатами ці нормативно-правові акти міської ради будуть розроблені та будуть знайдені додаткові кошти для наповнення бюджету місту…» —розповіла представниця коаліції  #ГромадськоїПрефектури у Вознесенську, голова ГО ВАРМД Тетяна Зелінська.

Директор ГО «Фонд розвитку Миколаєва» та координатор коаліції, Михайло Золотухін, відзначив, що Вознесенськ є однією із найуспішніших місцевих громад України у питаннях прозорості місцевих бюджетів, залучення інвестицій/грантів та побажав взаєморозуміння між громадськістю і органами місцевого самоврядування.

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) та ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії» (ВАРМД).

Нарада відбулась в рамках проекту «Ефективне використання комунальної власності Територальної громади міста Вознесенська в інтересах її жителів», який реалізує ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», за грантової та коуч підтримки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура. А саме: грантової підтримки ФРММ за кошти NED та коуч-підтримки ФРММ за кошти Фонду сприяння демократії Посольства США в України.


 

Останні публікації цього розділу:

Уряд ухвалив план заходів на 2020 рік з реалізації Нацстратегії сприяння розвитку громадянського суспільства

Активістів з Донецької та Луганської областей запрошують пройти опитування

Регулювання онлайн-медіа та платформ спільного доступу до інформації та відео за законопроєктом №2693-д “Про медіа”

Відбулася прем’єра української версії гри «Democracy Cake – Рецепт демократії»

У Миколаївському відділенні Асоціації міст продовжують консультувати громади щодо формування ОТГ

Держбюджет отримав рекордні надходження завдяки підвищенню акцизів на сигарети