У Вінниці відбувся тренінг для спеціалістів за програмою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”

У Вінниці в рамках проєкту "Рука допомоги Україні" 10-12 березня 2023 р. відбувся тренінг для спеціалістів за програмою "Діти та війна. Навчання технік зцілення". Протягом трьох днів 22 учасники та ...

Додано:
hopewwukraine

viber_image_2023-03-28_08-28-34-265
У Вінниці відбувся тренінг для спеціалістів за програмою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”

У Вінниці в рамках проєкту “Рука допомоги Україні” 10-12 березня 2023 р. відбувся тренінг для спеціалістів за програмою “Діти та війна. Навчання технік зцілення”. Протягом трьох днів 22 учасники та учасниці з Вінниці, Києва та Хмельницького обговорювали теми психологічних травм і втрат під час війни, а також вивчали запропоновані техніки та випробовували їх “на собі”. Практичне виконання технік – найкращий спосіб навчання. Бо саме так можна перевірити їх ефективність, відчути, як вони діють та який дають результат. Навчання проводили тренерки та психологині проєкту – Ірина Сухова, Наталія Подоляк та Кристина Кравченко. Тренінг відбувся у співпраці з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса. Щиро дякуємо партнерам! Окрема подяка нашому канадському партнеру – Канадсько-українській фундації (CUF) – за фінансову допомогу та підтримку в ці складні для України часи!

viber_image_2023-03-28_08-27-58-073 viber_image_2023-03-28_08-23-16-234

Відгуки учасниць:

Вікторія Біляк: “Навчання було дуже актуальним. Найкориснішими були техніки, розповіді тренерів про особистий досвід та різні кейси. Щиро вдячна за створення сприятливого клімату для комфортного навчання та класний виклад інформації”.

Тетяна Коновалюк: “Найкорисніше – теорія і практики (доступні та прості у використанні). Все було добре. Цікаво. Лаконічно. Стисло. Актуально. Практично. Дієві практики. Дякую!”

Ганна Поволоцька: “Я працюю в школі, веду групи психологічної підтримки у Вінниці, тому дуже рада, що попала в таке коло однодумців. Найкориснішим було те, що ми пройшли теоретичний та практичний аспекти. Пройшли повністю програму за заняттями. Щиро дякуємо”.

Марина Стадник: “Навчання дуже актуальне. Детальне роз’яснення кожної методики та власний досвід тренерів, їх розповіді з життя. Дуже вдячна тренерам та групі, навчання пройшло легко та цікаво, комфортна та безпечна атмосфера у групі”.

Ліза Урюпа: “Для мене навчання було дуже актуальним, оскільки я працюю з дітьми і бачу потребу у навчанні таких технік. Також вони були корисними і особисто для мене. Найкорисніше – особистий досвід тренерів. Дуже сподобалось, було корисно, чекаю на реалізацію усіх набутих знань!”

viber_image_2023-03-28_08-23-10-930 viber_image_2023-03-28_08-35-07-359

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками в зв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Батюк, моб. +38 050 359 7266 (Viber, Telegram, WhatsApp), [email protected]


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Пріоритети та ранжування місцевих стратегій і планів відновлення Миколаївщини

111 нових вакансій на Громадському Просторі

«Наша позиція — чітка відповідь на запити громад»: результати, досягнення та виклики червоноградської ГО «МІЦь»

ZDOROVI на eHealth Summit 2024: цифровізація медицини в Україні триває попри виклики

Навчально-ігровий комплекс для дітей Солотвинської громади: простір розвитку та підтримки

Програма USAID DOBRE допомогла перетворити шкільне укриття на цікаву локацію