У Вінниці провели тренінг для ветеранів АТО з правових питань

22 жовтня 2016 року у Вінниці ГО «А-Веста» провела тренінг ««Організація роботи правових приймалень. Навички комунікації»  для ветеранів АТО, членів їх родин і волонтерів в рамках проекту «Школа ...

Додано:
richka

Учасники тренінгу
У Вінниці провели тренінг для ветеранів АТО з правових питань

22 жовтня 2016 року у Вінниці ГО «А-Веста» провела тренінг ««Організація роботи правових приймалень. Навички комунікації»  для ветеранів АТО, членів їх родин і волонтерів в рамках проекту «Школа ветеранів», який  впроваджується за  підтримки Відділу преси, культури та освіти Посольства Сполучених Штатів Америки.

Керівниця проекту Лариса Полулях

Керівниця проекту Лариса Полулях

«Основана ідея проекту, – розповідає його керівниця Лариса Полулях, – навчити ветеранів основам права та розповсюдити кращі практики для реалізації ними своїх прав. Проведемо шість буде видано посібник для ветеранів, в організації працює кілька юристів і адвокатів, дуже скоро будем планувати виїздні правові приймальні в районні центри. Побічне завдання – моніторинг ситуації у сфері правової підтримки, класифікація проблем, і ще купа всього-всього-всього.»

Тридцять учасників і учасниць тренінгу приїхали з різних місць Вінницької області, з Піщанки, Жмеринки, Липовця і Чечельника, аби навчитись користуватись законами, як інструментом, зрозуміти, як аналізувати закони з точки зору Прав Людини і як діяти, використовуючи законні інструменти. В якості тренерів виступали адвокати Євген Лукашенко, Наталя Гурковська та Іван Бездітний.

Досвідом захисту прав учасників АТО поділився на тренінгу  запрошений гість Олександр Алієв, головний спеціаліст у Державній службі ветеранів війни та учасників АТО. Він  розповів про кращі практики допомоги  ветеранам, зокрема в земельних питаннях.

Учасники тренігу

Учасники тренігу

«Інформація потрібна і корисна, було дуже цікаво», «Дуже інформативно насичений тренінг. Вал необхідної і актуальної інформації, цікаві знайомства і новий досвід», – написали у відгуках на сторінці проекту учасники тренінгу.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”