У Великому Кучурові на Буковині з’явився відкритий молодіжний простір

У Великокучурівській громаді на Буковині за підтримки Програми USAID DOBRE відкрився «Твій безмежний простір» – сучасна локація для молоді на свіжому повітрі. За задумом, відкритий неподалік ...

111
У Великому Кучурові на Буковині з’явився відкритий молодіжний простір

У Великокучурівській громаді на Буковині за підтримки Програми USAID DOBRE відкрився «Твій безмежний простір» – сучасна локація для молоді на свіжому повітрі. За задумом, відкритий неподалік місцевого стадіону простір спонукатиме молодь до фізичної активності та занять спортом, а також стане місцем різних молодіжних заходів, де не буде обмежень у кількості учасників.

222Для цього активісти громади спільно з консультантами Програми USAID DOBRE:

- визначили місце та дизайн території для молодіжного простору;

- розробили план заходів Молодіжної ради;

- затвердили Програму підтримки молоді Великокучурівської громади.

Програмою USAID DOBRE було закуплено сцену за майже 500 тисяч гривень, яка буде монтуватися на території молодіжного простору для проведення заходів або за потреби переміщуватися в інші населені пункти громади.

333Великокучурівська громада провела розчищення території, підготувала локації для встановлення сцени й відпочинково-ігрової зони для дітей та молоді, а також поставила сміттєві контейнери. Невдовзі тут встановлять ще альтанку, лавочки та висадять зелені насадження.

На презентацію відкритого молодіжного простору завітали керівник Програми USAID DOBRE Браян Кемпл, експерт з місцевого економічного розвитку Віталій Юрків, спеціалістка із залучення громадськості Галина Скальська та Марина Дудяк, програмна спеціалістка Програми USAID DOBRE.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив