У Тернополі зібрались культурні менеджери зі всієї України

З 4 по 20 листопада в Тернополі громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” реалізувала  проєкт “Менеджмент 24/7”, який став можливим завдяки підтримці УКФ та фестивалю “Файне ...

75356831_126120005477075_7719294130681020416_n
У Тернополі зібрались культурні менеджери зі всієї України

З 4 по 20 листопада в Тернополі громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” реалізувала  проєкт “Менеджмент 24/7”, який став можливим завдяки підтримці УКФ та фестивалю “Файне місто”.

Протягом цього періоду було проведено п’ять трьохденних заходів, під час яких учасники отримали теоретичну базу з проєктного менеджменту у сфері аудіального мистецтва та мали змогу втілити на практиці нові знання.75299785_126016408820768_5881639553579614208_n

Головними спікерами проєкту були:

Максим Черкашин та Рустам Ергешов – співзасновники та організатори фестивалю “Файне місто”, керівники громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”;

Василь Томчишин – один із засновників та координаторів міжнародного культурного проєкту “Мистецький фестиваль “Ї”;

Олег Демчук – радник голови Хмельницької обласної ради з питань стратегічного розвитку, Агенція Сталого Розвитку “АСТАР”;

Володимир Пасяка – один із засновників та організаторів Фестивалю “Файне Місто”, співзасновник “PING PONG Concert Agency”.

Андрій Захарко (Зоін) – організатор міжнародного фестивалю музики та стріт-арту Respublica FEST.

Загалом у всіх 5 заходах взяли участь 250 музикантів, керівників громадських організацій та музичних фестивалів, керівників музичних інституцій з майже кожної області України.

Мала честь бути учасницею проєкту Менеджмент 24/7. Цільова аудиторія – представники музичного мистецтва України, люди які мають ідеї проєктів і планують реалізувати їх. Особливо сподобались  серії лекцій та воркшопів. Дуже цікавою та корисною була робота в групах та презентація майбутнього проєкту. Впевнена, що набуті знання та досвід допоможуть учасникам в реалізації наших майбутніх проєктів. Дякую організаторам за гарну та злагоджену роботу професіоналів!” – коментує Світлана Цех, Член Президії Ради німців України, відповідальна за напрямок “Культура”, керівник Театру німецького народного танцю “Дойче Квеллє”.

Для учасників Менеджмент 24/7 став гарною можливістю знайти потенційних партнерів з інших регіонів для реалізації спільних проєктів! Від експертів з проєктного менеджменту учасники дізналися про:

  • Пошук ідеї та визначення мети проєкту;
  • Важливість оцінки потенціалу майбутнього проєкту;
  • Головні компоненти планування;
  • Фінансову звітність;
  • Дослідження ринку;
  • Міжнародну дистрибуцію і стратегію мережування;
  • Аналіз культурного, економічного, соціального середовища, у якому буде реалізовано проєкт.

 “Це вперше в Україні, коли менеджмент фестивалю такого масштабу як “Файне місто” ділиться досвідом, об’єднуючи навколо себе інші фестивалі, такі як “RespublicaFest”, літературний фестиваль “Ї”, організаторів “Фестивальної майстарні” – агенцію сталого розвитку АСТАР та 250 менеджерів у галузі культури зі всієї України. Переконаний, що це перший крок до створення критичної маси менеджерів, які вміють робити якісний культурний продукт” – коментує керівник проекту Максим Черкашин.75266210_123482082407534_661516643955900416_n

Також в кінці експрес-курсу учасники презентували проєкти, які вони розробляли в командах. На кожному заході було представлено по 6 проєктів на різні теми. Експерти оцінювали проєкти та давали коментарі і поради учасникам, які б вони могли застосовувати під час реалізації власних проєктів.

Я зрозумів для себе кілька дуже важливих кейсів, знайшов відповіді в грантовому середовищі (це для мене, принаймні, був дуже темний ліс) та познайомився з прекрасними людьми з усієї України, з якими ми нині спільно будемо готувати кілька цікавих проєктів у Херсонській, Вінницькій, Кіровоградській та Київській областях!” – ділиться враженнями Андрій Лиман, засновник LMN event.

Ті люди, які не мали змоги потрапити на освітні сесії зможуть ознайомитись з основними тезами спікерів завдяки онлайн-курсу, записаного протягом проєкту. За словами організаторів онлай-курс не замінить повноцінного навчання, але дозволить розставити певні точки над “і”, впорядкувати знання та мотивувати на нові проєкти.

 Проєкт “Менеджмент 24/7” реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” у партнерстві з міжнародним музичним фестивалем “Файне місто” за підтримки Українського культурного фонду (УКФ).


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Школярі Татарбунар стали більш «видимими» на темних дорогах

Музей Майдану запрошує до свого виставково-освітнього майданчика просто неба

Навіть не дотримуються законодавства - аналіз прозорості комунальних підприємств у п'яти містах України

В Україні сформована мережа сталих хабів та бізнес-шкіл

Чому нехтувати ременями безпеки не можна: у Луцьку створили соціальний відеоролик

Екологи назвали причини масштабних втрат від повеней на Західній Україні