У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

У четвер, 9 липня представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ЗМІ, громадського сектору та партнерських організацій зібралися на відкритті Центр розвитку громадської ...

IMG_9029
У Тернополі запрацював Центр розвитку громадської активності

У четвер, 9 липня представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, ЗМІ, громадського сектору та партнерських організацій зібралися на відкритті Центр розвитку громадської активності.

«З громадськими активістами ми працюємо з 2016-го року. За цей час помітили наступну особливість – наскільки б не був якісний тренінг та спікер, повертаючись додому і заповнюючи, для прикладу, проєктну заявку, готуючи звернення в місцеву раду чи збираючи документи для реєстрації громадської організації – виникає чимало запитань. І якщо громадський активіст не знайде оперативну і у доступній формі необхідну інформацію, він може просто «опустити руки». Тому, наш Центр працює, щоб находити таких активістів, мотивувати їх змінювати свої громади на краще, навчати і постійно підтримувати» – коментує керівник громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад Максим Черкашин.107759009_932535063859264_2742441595501846174_o

У Центрі розвитку громадської активності матимуть можливість як молоді активісти, так і ті, хто давно у цій сфері, швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців у розвитку громадського руху. У рамках проєкту буде проведена низка форумів, тренінгів та консультацій направлених на покращення використання інструментів залучення громадськості та інших тем.

«Центр надаватиме консультації для громадських активістів практично з усіх питань, які можуть виникнути в процесі їхньої діяльності. Для цього ми не лише маємо власних експертів, але й залучаємо фахівців Тернопільської обласної державної адміністрації та Юстиції. Окрім того ми будемо регулярно проводити тренінги та форуми. Важливим аспектом роботи Центру буде сприяння у створенні коаліцій громадських активістів» – додає заступник керівника громадської організації Рустам Ергешов.

Проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

 Автор: Сергій Волохатий


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Інститут Республіка проводить акцію до Дня незалежності України

Новий проєкт УІНП розвінчує російські міфи про історію південної України

На онлайн-практикумі фахівцям з громад Миколаївщини роз'яснили особливості реформування системи соцзахисту

Результати дослідження впливу COVID-19 на українські підприємства. Підсумки обговорення

Реакція громадянського суспільства України щодо ситуації в Білорусі

«Від участі до дії»: у Дружківці стартував унікальний проєкт