У Тернополі вперше пройдуть Дні Сталої Енергії

16-17 жовтня 2015 року у місті Тернополі пройдуть Дні Сталої Енергії (ДСЕ). До підготовки та проведення даної події залучені керівники виконавчих органів Тернопільської Міської Ради, комунальні ...

Додано:
Andriy Martyshko

20150911143748
У Тернополі вперше пройдуть Дні Сталої Енергії

16-17 жовтня 2015 року у місті Тернополі пройдуть Дні Сталої Енергії (ДСЕ). До підготовки та проведення даної події залучені керівники виконавчих органів Тернопільської Міської Ради, комунальні підприємства міста, представники Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», неурядові організації, заклади освіти тощо.

Проведення Днів Сталої Енергії передбачає організацію цілого ряду заходів, спрямованих на підвищення у мешканців міста культури енергозбереження, свідомого ресурсоспоживання. Саме тому програма цих Днів поєднує як освітні заходи для дорослої аудиторії, виставки енергоефективного обладнання, майстер-класи тощо, так і просвітницько-розважальні заходи для дітей, аби змалку привчити їх правильно поводитися із енергоресурсами.

Організація Днів Сталої Енергії є обов’язковою умовою для всіх міст Європи, які підписали Угоду Мерів та, відповідно, зобов’язалися до 2020 року скоротити на 20% споживання невідновних енергоресурсів та викиди в атмосферу вуглекислого газу, а також довести частку використання відновних джерел енергії до 20%.

Тернопіль, як і ще близько 80 українських міст, є підписантом Угоди мерів – Схід. Така добровільна ініціатива у сфері сталого енергетичного розвитку міст та регіонів започаткована Європейським Союзом і спрямована на вирішення найболючіших енергетичних проблем громад Європи та кліматичних проблем людства.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Курс на успіх: освітні експеременти в Поромівській ОТГ

“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: як у Києві відбулася антивиставка “Освітня барикада”

Барометр свободи слова за січень 2019 року

Більше половини українців зважатимуть на проєвропейськість кандидата у президенти – соцопитування

Заява ОПОРИ з питань попередження провокацій та тиску на її спостерігачів на виборах

Як кримчанам (і не тільки) проголосувати на виборах? Експлейнер для всіх