У Тернополі представників ОТГ із заходу України навчатимуть у “Школі локальної демократії 2.0.”

У Тернополі представники ОТГ із заходу України впродовж року навчатимуться у школі локальної демократії. Тут їм розкажуть тонкощі створення проектів, які впливатимуть на якість життя мешканців ...

67959152_3100509969989456_6959293057699151872_n
У Тернополі представників ОТГ із заходу України навчатимуть у “Школі локальної демократії 2.0.”

У Тернополі представники ОТГ із заходу України впродовж року навчатимуться у школі локальної демократії. Тут їм розкажуть тонкощі створення проектів, які впливатимуть на якість життя мешканців громади. Сьогодні ж у Тернополі відбулася презентації проекту, повідомляє Т1 Новини.

Представники Лановецької ОТГ минулого року одними з перших на Тернопільщині навчалися у “Школі локальної демократії”. Міський голова Лановець Роман Казновецький розповідає, за рік завдяки проекту в громаді вдалося реалізувати чимало ініціатив. Каже, проект допоміг налагодити комунікацію з мешканцями ОТГ.

Вже бюджет участі запустили цього року і реалізували. Ми вийшли на новий рівень комунікації з громадськістю і почали активніше себе там популяризувати. І загалом почалася активніша робота“, – каже міський голова Ланівців Роман Казновецький.

“Школа локальної демократії” – це унікальний проект, який другий рік поспіль об’єднує ОТГ з різних регіонів західної України. Минуло року участь в ньому взяло 10 громад з 4 областей. Тут їх навчають тонкощам місцевого самоврядування та створенню проектів, які покращать життя її мешканців. Організатор проекту Максим Черкашин розповідає, за рік навчання представники кожної з ОТГ створюють по три нових інструменти громадської участі.

Одна команда змін складається з трьох людей. Це представник міської, сільської чи селищної ради. Також є представник депутатського корпусу і громадський активіст. Протягом проекту вони проходять навчання, яке складається з трьох сесій. Вони впроваджують у своїй громаді три нових інструменти громадської участі”, – додає керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громадМаксим Черкашин.

Наприкінці навчання представники шести найкращих громад матимуть нагоду постажуватися в Польщі. Де ознайомляться з роботою органів місцевого самоврядування, управління громадою, діяльністю громадських організацій. В фіналі вони презентуватимуть свої досягнення на Форумі локальної демократії.

Наше завдання – навчити міські ради, представників громадськості, тому як спільно напрацювати проекти, які є важливими для розвитку конкретної території. Також навчити шукати і знаходити додаткові ресурси для того, аби ці проекти було реалізовано“, – каже виконавчий директор Тернопільського регіонального відділення “Асоціація міст України” Ігор Гірчак.

Для участі учасникам потрібно до 31 серпня заповнити анкету за посиланням https://cutt.ly/8wrce8r та пройти співбесіду. Результати організатори повідомлять до 7 вересня.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини

Проект “Школа локальної демократії 2.0.” реалізовують громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським регіональним відділенням “Асоціації міст України” за підтримки фонду NED.


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

Український молодіжний фонд розпочинає співпрацю з Радою Європи

У Берліні відбулась міжнародна конференція з відновлення України

ZDOROVI проведуть масштабний навчальний курс для керівників лікарень

"Єднання заради дії": Уманська молодь серед переможців

Триває набір до Молодіжного клубу ANTS

Запрошення стати учасником Мережі партнерів ANTS