У Сумах підприємці дізналися про нові можливості залучення фінансування для бізнесу

26 жовтня 2018 р. Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Суми провів семінар «Нові можливості та технології залучення фінансування для малого та середнього підприємництва (МСП)» для для підприємців ...

Додано:
BSC Sumy

logo
У Сумах підприємці дізналися про нові можливості залучення фінансування для бізнесу

26 жовтня 2018 р. Центр інформаційної підтримки бізнесу м.Суми провів семінар «Нові можливості та технології залучення фінансування для малого та середнього підприємництва (МСП)» для для підприємців Сумщини за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

01

012

Семінар розпочався з ознайомчої лекції на тему «Європейський досвід банківського фінансування МСП та його значення для України», яку прочитав учасникам Левенте Ковач, Генеральний секретар асоціації банків Угорщини.

015

Про «Європейські інструменти грантового фінансування малого та середнього бізнесу» розповіла присутнім Наталія Євченко, Голова Секретаріату Реанімаційного пакету реформ (РПР), консультант з написання проектів до структурних фондів ЄС (спеціалізація на країнах Скандинавії та Німеччини), консультант з розвитку бізнесу та інституційної спроможності.

03

Доступно про «Значення монетарної політики для розширення банківського кредитування. Оцінки НБУ щодо перспектив розвитку економіки України» подала у своїй доповіді Альона Закутня, головний економіст Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України.

014

Про «Проблеми та перспективи банківського кредитування МСП на Сумщині» розповів Ігор Чернявський, Директор Сумської філії КБ «ПриватБанк».

05

Щодо «Можливостей співпраці з ЄБРР для малого і середнього бізнесу» було цікаво послухати виступ Тимура Халілова, аналітика Групи з фінансування та розвитку малого і середнього бізнесу ЄБРР.

013

Про «Можливості та умови залучення фінансування малим та середнім бізнесом у 2019» проінформавув присутніх Дмитро Духно, начальник відділу регіональних продажів малого та мікробізнесу базове відділення (м. Суми) АТ «Райффайзен банк Аваль».

06

На круглому столі за участі експертів, керівництва регіональних підрозділів банків, представників місцевих органів влади, керівників бізнес-асоціацій, власників бізнесу, керівників фінансових підрозділів підприємств були жваво обговорено тему «Практичні аспекти залучення фінансування для МСП Сумщини: проблеми та можливості».

010

Велике значення для часників мав воркшоп на тему «Написання грантової заявки суб’єктами малого та середнього бізнесу: підготовка проекту на прикладі SMI Instrument Horizon 2020», який провела Наталія Євченко, Голова Секретаріату Реанімаційного пакету реформ (РПР), консультант з написання проектів до структурних фондів ЄС (спеціалізація на країнах Скандинавії та Німеччини).

08

Учасникі семінару відзначили, що отримали чимало корисних порад та практичних інструментів щодо пошуку та залучення фінансування для розвитку власного бізнесу.

09

Семінар проходив на базі Конгрес-центру СумДУ (м.Суми, вул.Покровська, 9/1).

Відеозвіти з семінару:
https://u.to/SMgtFA
https://u.to/c8gtFA

Організатор заход: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Суми за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Наші контакти:
(050) 407 33 54, [email protected]
https://www.fb.com/business.support.centre.sumy/
http://www.bisc.org.ua

#bscsumy
#eu4business


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Южненці вчились впливати на рішення влади за допомогою публічних консультацій

Миколаїв став 14 містом України, де впроваджується Система відкритих шкільних бюджетів

Все більше дніпрян дізнається про публічні консультації

У Києві показали, як могли виглядати профілі у Фейсбуку Мазепи, Петлюри та Бандери

Рекордна кількість українців вважають, що країна рухається у правильному напрямку – соцопитування

Представник Генерального консульства Німеччини в Україні відкриє виставку фоторобіт торецької молоді