Реєстрація


У Слов’янську правові консультанти продовжують вчитись захищати права громадян

09 грудня за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» був проведений другий семінар з надання безоплатної правової допомоги для представників Слов’янського бюро правової допомоги, ...

Автор:
agencydonetsk08

20161209_084555
У Слов’янську правові консультанти продовжують вчитись захищати права громадян

09 грудня за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» був проведений другий семінар з надання безоплатної правової допомоги для представників Слов’янського бюро правової допомоги, міських та селищних рад,  територіального центру соціального обслуговування, громадських активістів та ВПО, що мешкають в Слов’янську та Слов’янському районі.

- Завдячуючи подібним семінарам громадяни можуть навчитись захищати свої права, спілкуватись з державними та судовими органами у відповідності до законодавства, допомагати іншими громадянам у випадку порушення їх прав, – відмітив голова ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Під час семінару учасники розглянули систему безоплатної правової допомоги в Україні, первинну та вторинну правову допомогу, стандарти роботи в сфері безоплатної правової допомоги,  особливості організації та надання безоплатної правової допомоги в невеликих громадах та сільській місцевості.

Даний проект “Розвиток та інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги у Слов’янську, Краматорську та Лимані” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади та Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»

20161209_084515


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Реформування законодавства щодо дискримінації осіб з інвалідністю в Україні

Як в Бельгії працевлаштовують людей з інвалідністю

Гендерна рівність у громаді: до чого тут ЦНАП?

Громадські активісти виявили ключові проблеми безпеки в Лиманській, Черкаській та Миколаївській громадах

В Одесі обговорили шляхи усунення дискримінації на окупованих територіях

Досягнення Австрії у забезпеченні людей з інвалідністю правом на працю