У с. Ружичанці відбулася зустріч з картографування потреб ВПО

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами за підтримки міжнародного фонду ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
У с. Ружичанці відбулася зустріч з картографування потреб ВПО

У громадах Хмельницької області триває реалізація спільного проекту «Три РЕ: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами за підтримки міжнародного фонду «Відродження», громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини», Луганської облдержадміністрації та місцевих органів влади.

09 серпня у хабі соціальної активності для ВПО у с. Ружичанка Розсошанської громади відбулась зустріч по картографуванню потреб, яка складалась з представників безпосередньо ВПО з Луганщини, Донеччини та інших областей, де йдуть бойові дії. Учасники визначали актуальні проблеми, які  потрібно вирішувати напередодні навчального року та наступу холодів.

Під час заходу відбулось анкетування ВПО, які проживають у хабі з метою визначення їхнього соціального портрету, фахово-кваліфікаційного стану та потреб.

Головною проблемною сферою на сьогодні переселенці назвали сферу зайнятості.

У якості шляхів вирішення учасниками зустрічі озвучена пропозиція щодо проведення спільного заходу з представниками місцевого центру зайнятості для отримання більш вичерпних консультацій для ВПО.

 

Захід проводиться ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Три Ре-: локація, інтеграція, соціалізація» для налагодження діалогу ВПО із приймаючими громадами» за підтримки  МФ «Відродження» (Програма «Демократична практика»). 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Білківська та Іршавська громади провели друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

Локачинська громада за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Кам’янці-Подільському відкрили простір для громадських організацій

ВПО не тягар, а ресурс: як живе Луганщина

Відбулося навчання з фізичної та мінної безпеки для волонтерів Чернігівщини

"Казка про коника": українці в Німеччині подивилися документально-анімаційну стрічку про війну на Сході України