У Рівному з гумором презентували «Інструментарій для громадян»

У п’ятницю, 7 липня, у Платформі взаємодій «Простір» відбулася креативна і незвична презентація посібника «Інструментарій для громадян» у форматі Стендап шоу «Активізуй! Об’єднуй! Впливай!». ...

команда ВІ "Активна Громада" у м. Рівне
У Рівному з гумором презентували «Інструментарій для громадян»

У п’ятницю, 7 липня, у Платформі взаємодій «Простір» відбулася креативна і незвична презентація посібника «Інструментарій для громадян» у форматі Стендап шоу «Активізуй! Об’єднуй! Впливай!».

Представники Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у м. Рівне спільно з резидентами StandUP West у позитивній атмосфері розповіли про можливості вирішення актуальних проблем, шляхом взаємодії громадян з владою та, перш за все, між собою.

Координаторка ВІ «Активна Громада» Наталія Малиновська, учасник ВІ «Активна Громада» і організатор заходу Віталій Мороз

Під час презентації посібника «Інструментарій для громадян» координаторка ВІ «Активна Громада» Наталія Малиновська, учасник  ВІ «Активна Громада» і організатор заходу Віталій Мороз розповіли про досвід громадських кампаній різних організацій, зокрема Інституту «Республіка».

Акцентували увагу на ключових етапах планування діяльності та розробки плану будь-якої ініціативи. Ознайомлювали з вдалими та ефективними приклади діяльності громадських активістів у різних куточках України. А також вони презентували діяльність «Активної Громади», безпосередньо, у м. Рівне – надання консультацій, інфогодини, тренінги та інші заходи.

Учасники заходу

Важливі питання розбавляли гумором рівненські коміки. Вони жартували про буденні проблеми, які могли бути знайомі кожному з присутніх. Під час їхніх виступів учасники могли висловлювати свої думки, що створювало дружню та невимушену атмосферу впродовж всього вечора.

Резидент клубу StandUp West Гріша Рицький

Крім «живих» виступів коміків на сцені, присутні ознайомилися з соціальними відеороликами, створені Інститутом «Республіка»  за підтримки Національного Демократичного Інституту. У роликах піднімалася тема участі у житті міста, участі у виборах, що значить демократія та права людини, в яких представлені коментарі українців з різних міст, зокрема і рівнян.

Наприкінці, всі учасники отримали посібник «Інструментарій для громадян» та взяли участь у розіграші. За допомогою випадкового жеребкування було розіграно подарунки. Книги: Ерік Берн «Ігри, у які грають люди» та Чіп Хіз і Ден Хіз «Приліпи! Ефективність ідей: чому одні досягають успіху, а інші зазнають невдач» дісталися учасникам для подальшого мотивування втілення своїх ідей та реалізації планів.

Примітка. Захід відбувся за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Контактна особа: Віталій Мороз, 098-214-44-52.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг