У Рівному відбувся форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна»

Сьогодні, 22 червня 2018 року у м. Рівне в приміщенні комплексу “Manhattan City Hall» (вул. Соборна, 112, 11 поверх, скай-бар «Манхеттен») відбувся ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА ...

DSC_1185
У Рівному відбувся форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна»

Сьогодні, 22 червня 2018 року у м. Рівне в приміщенні комплексу “Manhattan City Hall» (вул. Соборна, 112, 11 поверх, скай-бар «Манхеттен») відбувся ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА КРАЇНА». Цей захід був завершальним в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», який реалізовувався Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

У заході взяли участь активні громадські діячки, політичні діячки, бізнес-вумен, представники та представниці від державних органів влади та місцевого самоврядування, ЗМІ.

Модератором Форуму виступила Лариса Гунько – голова ГО «Центр підтримки громадських ініціатив  «Чайка». 

Під час Форуму були оприлюднені результати проведених заходів в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», знайдено шляхи подальшої співпраці заради становлення у суспільстві позиції активної жінки у політиці, бізнесі та громадському русі. Обговорювали теми підтримки гендерної рівності, жіночих громадських рухів, а також питання позиції жінки

Форум проходив у форматі дискусійних платформ, які об’єднали в собі актуальні теми сьогодення щодо розширення економічних можливостей та прав жінок, подолання жінками перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах, зростання організаційної спроможності жіночих громадських організацій  та просування жіночих ініціатив, а також показав успішний досвід жіночого підприємництва та дієвість жінок у прийнятті рішень в сфері політики.

Підсумком Форуму стала розробка проекту Резолюції щодо розвитку стратегій збільшення громадської, підприємницької та політичної активності жінок Рівненщини.

Основні засади Резолюції:

  • Сприяти розвитку професійного, управлінського та підприємницького потенціалу жінок заради посилення ефекту жіночої синергії щодо соціально-економічного розвитку регіону
  • Сфокусувати увагу представників/ць влади та громадськості на необхідності більшого залучення жінок до процесу прийняття рішень, запровадження гендерно-чутливих програм і заходів.
  • Привернути увагу до проблем, з яким стикаються жінки на місцевому рівні та як інтегруються жінки – внутрішньо-переміщені особи у місцеві громади.
  • Зробити видимою важливу роль жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів, в розбудові миру, роль жінок у подоланні військової агресії  на сході України.
  • Сприяти подоланню гендерно зумовленого насильства та будь-яких проявів дискримінації щодо жінок.
  • Зміцнювати активну громадську позицію жінки, сприяти реалізації важливих суспільних проектів , направлених на вирішення нагальних соціальних проблем.
  • Активно використовувати досвід розвитку жіночого руху на Чернігівщині та в інших регіонах України, зміцнювати партнерство , розвивати спільні ініціативи.
  • Активізувати роботу «Клубу ділових жінок Рівного» – як платформи для просування жіночих ініціатив. Продовжити практику діяльності жіночих політичних клубів.
  • Приділяти належну увагу інформаційно-просвітницькій діяльності щодо подолання гендерних питань і гендерних стереотипів, сприяти посиленню «видимості» жінок у ЗМІ.
  • Забезпечити постійний обмін інформацією для об’єднання можливостей і ресурсів.

Дана Резолюція увійде в силу після підписання учасницями Форуму та покладе початок регулярних зустрічей неформальної коаліції активних діячок Рівненщини.

 

Контакти:

(093) 00-44-604, (097) 405-33-95

e-mail: [email protected]

Контактна особа – Людмила Воробей.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

РПР закликає розслідувати напад на активіста під час акції біля Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

Медичні працівники Черкащини забезпечуватимуть сталі послуги для людей із ВІЛ

Розпочався набір на Сертифікатну програму із англійського права та правничих навичок

«Шерифи», «нічний патруль» та центр безпеки: як Бутенківська громада захищається від злодіїв

Опитування для вивчення можливостей впровадження реформи соціальних послуг

Нові правила загалом полегшили людям доступ до судочинства