У Рівному відбувся форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна»

Сьогодні, 22 червня 2018 року у м. Рівне в приміщенні комплексу “Manhattan City Hall» (вул. Соборна, 112, 11 поверх, скай-бар «Манхеттен») відбувся ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА ...

DSC_1185
У Рівному відбувся форум жінок Рівненщини «Активна жінка – успішна країна»

Сьогодні, 22 червня 2018 року у м. Рівне в приміщенні комплексу “Manhattan City Hall» (вул. Соборна, 112, 11 поверх, скай-бар «Манхеттен») відбувся ФОРУМ ЖІНОК РІВНЕНЩИНИ «АКТИВНА ЖІНКА – УСПІШНА КРАЇНА». Цей захід був завершальним в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», який реалізовувався Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

У заході взяли участь активні громадські діячки, політичні діячки, бізнес-вумен, представники та представниці від державних органів влади та місцевого самоврядування, ЗМІ.

Модератором Форуму виступила Лариса Гунько – голова ГО «Центр підтримки громадських ініціатив  «Чайка». 

Під час Форуму були оприлюднені результати проведених заходів в рамках проекту «Розвиток лідерських якостей серед жінок Рівненської та Чернігівської областей», знайдено шляхи подальшої співпраці заради становлення у суспільстві позиції активної жінки у політиці, бізнесі та громадському русі. Обговорювали теми підтримки гендерної рівності, жіночих громадських рухів, а також питання позиції жінки

Форум проходив у форматі дискусійних платформ, які об’єднали в собі актуальні теми сьогодення щодо розширення економічних можливостей та прав жінок, подолання жінками перешкод та суспільних викликів у місцевих громадах, зростання організаційної спроможності жіночих громадських організацій  та просування жіночих ініціатив, а також показав успішний досвід жіночого підприємництва та дієвість жінок у прийнятті рішень в сфері політики.

Підсумком Форуму стала розробка проекту Резолюції щодо розвитку стратегій збільшення громадської, підприємницької та політичної активності жінок Рівненщини.

Основні засади Резолюції:

  • Сприяти розвитку професійного, управлінського та підприємницького потенціалу жінок заради посилення ефекту жіночої синергії щодо соціально-економічного розвитку регіону
  • Сфокусувати увагу представників/ць влади та громадськості на необхідності більшого залучення жінок до процесу прийняття рішень, запровадження гендерно-чутливих програм і заходів.
  • Привернути увагу до проблем, з яким стикаються жінки на місцевому рівні та як інтегруються жінки – внутрішньо-переміщені особи у місцеві громади.
  • Зробити видимою важливу роль жінок у запобіганні і врегулюванні конфліктів, в розбудові миру, роль жінок у подоланні військової агресії  на сході України.
  • Сприяти подоланню гендерно зумовленого насильства та будь-яких проявів дискримінації щодо жінок.
  • Зміцнювати активну громадську позицію жінки, сприяти реалізації важливих суспільних проектів , направлених на вирішення нагальних соціальних проблем.
  • Активно використовувати досвід розвитку жіночого руху на Чернігівщині та в інших регіонах України, зміцнювати партнерство , розвивати спільні ініціативи.
  • Активізувати роботу «Клубу ділових жінок Рівного» – як платформи для просування жіночих ініціатив. Продовжити практику діяльності жіночих політичних клубів.
  • Приділяти належну увагу інформаційно-просвітницькій діяльності щодо подолання гендерних питань і гендерних стереотипів, сприяти посиленню «видимості» жінок у ЗМІ.
  • Забезпечити постійний обмін інформацією для об’єднання можливостей і ресурсів.

Дана Резолюція увійде в силу після підписання учасницями Форуму та покладе початок регулярних зустрічей неформальної коаліції активних діячок Рівненщини.

 

Контакти:

(093) 00-44-604, (097) 405-33-95

e-mail: [email protected]

Контактна особа – Людмила Воробей.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Школа Громадського бюджету

Лозно-Олександрівська ОТГ отримала План розвитку освітньої мережі

Відеозапис вебінару «Спільні політики ЄС: уроки для України»

У Летичівській гімназії відкрився осередок Фонду Випускників України

Подолання домашнього насилля. Зупинимо цей злочин разом

Навчання стандартам тренерської діяльності