У Рівному відбудеться Академія практичної аналітики

Громадянська мережа ОПОРА запрошує представників громадського сектору та активних мешканців Рівненщини підвищити свої навички якісної взаємодії із народними депутатами з метою вирішення суспільних ...

140323_академія-аналітики (1)
У Рівному відбудеться Академія практичної аналітики

Громадянська мережа ОПОРА запрошує представників громадського сектору та активних мешканців Рівненщини підвищити свої навички якісної взаємодії із народними депутатами з метою вирішення суспільних проблем.

Академія практичної аналітики буде проведена у три сесії, кожна триватиме по два дні:

  • «Від інформації до аналітики» (25 і 26 березня);
  • «Парламент та Я» (1 і 2 квітня);
  • «Адвокація через консультування» (5 і 6 квітня).

Навчання буде відбуватися у Інформаційно-освітньому просторі INFOHUB (місто Рівне, вулиця Словацького, 3а). Учасники, які проживають поза межами обласного центру, можуть отримати відшкодування вартості проїзду за умови надання квитка.

Чим вам буде корисним навчання у Академії? Навчитеся готувати якісну аналітику, надавати пропозиції для поліпшення законодавства з урахуванням реальної ситуації і думки людей. Також зможете дізнатися про «внутрішню кухню» щоденної роботи парламентарів та їх команд під час дискусій із запрошеними народними депутатами.

Як потрапити на навчання? Кількість учасників Академії обмежена, тож відбір буде відбуватися за результатами заповнення анкети. Усіх, хто відгукнеться, повідомимо про результати відбору.

А що після навчання? Учасники, які  відвідають усі  тренінги у рамках Академії, отримають сертифікат. Але це ще не все: спільно з народними депутатами оберемо 3 команди аналітиків, які у співпраці з командами народних депутатів проведуть публічні консультації у громадах. Сподіваємося, такий досвід спільнодії буде корисний як для парламентарів, так і для наших аналітиків.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

  • Алла Максимчук, асистентка проєкту «Практична аналітика для парламенту», [email protected]у темі листа вкажіть «щодо Академії практичної аналітики».
  • Мирослава Клічук, комунікаційниця Громадянської мережі ОПОРА у Рівненській області, [email protected].

Довідково: Проєкт «Практична аналітика для парламенту» реалізується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна».


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» допомагає Куликівській громаді розробляти Стратегію розвитку

Розвиток організаційної спроможності громадських інституцій під час війни: ГО «Нація Талантів»

Зміцнення соціальних прав українців – стартував новий проєкт Ради Європи

Новий безкоштовний онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму»

Проблема туберкульозу під час війни: що потрібно знати та куди звертатися за допомогою

У Хмельницькому вивчають потреби ВПО для покращення умов проживання