У Рівному в межах Мандрівного Docudays UA на Рівненщині переглядали фільм та говорили про волонтерство під час війни

У межах 19 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині рівняни мали унікальну можливість переглянути фільм “Літургія протитанкових перешкод”, ...

Додано:
Svitlana_Kukharuk

Мандрівний Docudays UA на Рівненщині
У Рівному в межах Мандрівного Docudays UA на Рівненщині переглядали фільм та говорили про волонтерство під час війни

У межах 19 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA на Рівненщині рівняни мали унікальну можливість переглянути фільм “Літургія протитанкових перешкод”, режисером якого є Дмитро Сухолиткий-Собчук.

“Цей буремний рік підходить до завершення. Ми надзвичайно вдячні всім захисникам та захисницям, які на фронті сміливо боронять Україну від російських загарбників. Та хочемо пригадати також і про тил, а саме про волонтерів та волонтерок. Дехто почав регулярно допомагати на гуманітарних складах, допомагати людям, які були вимушені покинути свої домівки, створювати протитанкових їжаків, допомагати евакуювати тваринок, плести сітки, збирати кошти та закуповувати все необхідне і ще багато чого іншого. А дехто навіть частково змінив сферу діяльності, як, наприклад, герої короткометражного фільму “Літургія протитанкових перешкод”, – розпочинає зустріч регіональна координаторка Кухарук Світлана.

Усі присутні мали можливість обговорити та відрефлексувати непростий 2022 рік. Поділитися своїм досвідом та мотивацією, аби зі ще більшою силою та енергією працювати задля перемоги України в новому 2023 році. 

Серед запрошених гостей були Ірина Стасюк, яка є військовою волонтеркою та Сергій Мовчан керівник департаменту документування воєнних злочинів Української Гельсінської спілки з прав людини. Зустріч модерувала Марія Цип’ящук – координаторка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в Рівненській області.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громадські ради: додатковий ресурс чи тягар влади?

70 авторів, 750 глядачів і нові локації: підсумки Mykolaiv ART Week у цифрах

Всесвітній день привернення уваги до проблем деменції та хвороби Альцгеймера

В Ужгороді розпочалося навчання із створення та управління молодіжними центрами

В Ромнах пройшла презентація та обговорення книги «Місто, з якого почалася війна»

7 студентів та студенток через форум-театр підняли актуальні соціальні проблеми підлітків, людей старшого віку та жінок