У Рівному говорили про правове регулювання онлайн-відносин

Адвокати м. Рівне обговорювали нюанси захисту прав журналістів, які працюють в інтернет ЗМІ, блогерів, інтернет провайдерів, а також інших учасників суспільних онлайн-відносин на тренінгу "Надання ...

Додано:
goppg

255796298_4092132874224244_2328704790762953132_n
У Рівному говорили про правове регулювання онлайн-відносин

Адвокати м. Рівне обговорювали нюанси захисту прав журналістів, які працюють в інтернет ЗМІ, блогерів, інтернет провайдерів, а також інших учасників суспільних онлайн-відносин на тренінгу “Надання правової допомоги у справах, пов’язаних із вираженням поглядів в Інтернеті” в рамках проєкту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine.

Різні аспекти теми та особливості правового захисту у відносинах, які можуть виникати у всесвітньому павутинні розкривала для учасників заходу Руслана Матущак.

Нагадаємо, що мета проєкту Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги – посилення ефективності адвокатської спільноти в захистів прав українців, які потребують правової допомоги через поширення інформації в Інтернеті. Заходи відбуваються за планом серії тренінгів для правників, які мають відбутися в 10 регіонах України, та сертифіковані Вищою школою адвокатури – за участь у них адвокати крім знань отримують додаткові бали до щорічного обов’язкового підвищення кваліфікації.

Проєкт Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Американської Асоціації Юристів Ініціативи з Верховенства права/American Bar Association Rule of Law Initiative.

Є питання по свободі в Інтернеті? Повідомляйте нам!

В рамках проекту Advocates and the Bar – frontline defenders of Internet freedom in Ukraine працює інформаційна “гаряча лінія” з питань пов’язаних зі свободою в Інтернеті.

Отримати юридичну консультацію можна наступними способами:

За телефоном: +38067 380 14 40 (в наявності Вайбер та Telegram)

В соціальній мережі Facebook.com на офіційній сторінці Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги: https://www.facebook.com/UCLA.Ukraine

 звернувшись на електронну пошту: [email protected]


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни