У Рівному говорили про місцеві бюджети

Другий тренінг  проекту “Доступно про місцеві бюджети” відбувся 18 червня у Рівному. Приємно, що знову на нього завітали учасники Здолбунова, Острога, Рівного, Вараша і Полтави, хоча спочатку від ...

тренінг у-медіа-бюджети-червень 2016 (7)
У Рівному говорили про місцеві бюджети

Другий тренінг  проекту “Доступно про місцеві бюджети” відбувся 18 червня у Рівному. Приємно, що знову на нього завітали учасники Здолбунова, Острога, Рівного, Вараша і Полтави, хоча спочатку від задумувався суто регіональним в межах області.

Спікерами цього дня були Анатолій Бондарчук-керівник проекту. Він розповів про досвід залучення громади міста Здолбунова до бюджетного процесу та презентував результати прозорості, участі та доброчесності бюджету у місті.

Про особливості складання міського бюджету, на прикладі бюджету Рівного розповів донедавна голова бюджетної комісії Рівнеради, а нині секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. У чудовій, доступній манері розповів важливі складові формування бюджету, як і на що можна впливати при використанні спецфонду, розкрив деякі секрети моніторингу витрат бюджетних коштів.

Про відмінності районного бюджету від бюджету міста обласного значення розповів один із найкваліфікованіших фінансистів Рівненської області Володимир Нечипорук. Він також зачепив тему фінансів об’єднаних територіальних громад та невідворотності децентралізації. До речі обидва спікери та учасники висловили суттєві зауваження до застосування системи Prozzoro. Вони стосувались складності і недоцільності використання системи при замовленні робіт та нетипових несерійних товарів.

тренінг (20)Микола Орлов розповів про прогрес у використанні системи Розумне місто.Здолбунів, яка реалізується на Здолбунівщині в рамках співпраці громадських організації Здолбунова, Вараша і райдержадміністрації. Особлива увага була приділена модулям Відкриті фінанси та Відкритий бюджет.

На завершення учасники обміняли думками щодо  майбутніх тем своїх медійних, експертних матеріалів які мають бути підготовлені протягом літа і презентовані на власних сторінках в соціальних мережах, блогах, ЗМІ.

Даний проект  «Доступно про місцеві бюджети» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Виконання ЕСКО договорів в контексті імплементації Угоди про Асоціацію

Безпечна школа: в Чернігові впроваджують нові практики

У Вінниці визначили найкращих місцевих депутатів за підсумками 2018 року

Витягнути міжнародне гуманітарне право з книг і навчитися користуватися ним на практиці

У Дніпрі відбулися публічні консультації з професійного ліцензування лікарів

Перезапустімо демократію разом! Стартує конкурс молодіжних інновацій U-Inn 2.0 RELOAD