Спілка «Громадські Ініціативи України» на Чернігівщині видає гуманітарні набори від програми CLEAR

В Іванівській, Корюківській та Сосницькій громадах Чернігівської області  команда  Спілки «Громадські Ініціативи України» розпочала видачу гуманітарних наборів  від  програми CLEAR. Набори містять ...

зображення_viber_2023-05-30_23-33-19-487
Спілка «Громадські Ініціативи України» на Чернігівщині видає гуманітарні набори від програми CLEAR

В Іванівській, Корюківській та Сосницькій громадах Чернігівської області  команда  Спілки «Громадські Ініціативи України» розпочала видачу гуманітарних наборів  від  програми CLEAR. Набори містять основні засоби гігієни та побутової хімії, необхідні у щоденному користуванні кожного члена родини. 

29 травня перший вантаж із гігієнічними наборами для родин, що потрапили до списків отримувачів, прибув до села Красне Іванівської територіальної громади: 

“Набори із засобами гігієни отримали 44 домогосподарства, які пройшли відбір згідно з критеріями вразливості програми,” – розповідає Інна Міщенко, мобілізаторка Іванівської громади за програмою CLEAR. 

У селі Ягідне набори передали 21 домогосподарству. Це  одне із найбільш постраждалих від війни населених пунктів Іванівської громади.

Під час окупації села, Олена Красковська втратила членів родини, її будинок повністю зруйнований: « Дякуємо програмі  CLEAR та всім причетним до її реалізації. Бо для таких родин, як наша – це дієва і дуже потрібна допомога», – каже пані Олена.

Окрім Іванівської, роздача наборів розпочалася і в Корюківській та Сосницькій громадах.

30 травня вантаж із гігієнічними та господарчими наборами прибув до Корюківки: «Ми роздали 67 наборів із засобами гігієни та 30 господарчих наборів,  родинам, які потрапили до списків отримувачів,- розповідає мобілізатор Корюківської громади за програмою CLEAR Юрій Аполон. –  Дякуємо програмі  CLEAR та всім причетним до її реалізації – це дуже відчутна та необхідна допомога для мешканців нашої громади.»

Триватиме видача наборів до 7 червня. Роздача допомоги планується відповідно до кількості відібраних програмою домогосподарств  у трьох громадах. 

Довідково: Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (CLEAR) впроваджується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID/ BHA).

Загальна мета програми – зберегти життя, зменшити страждання та задовольнити нагальні потреби людей, які постраждали від війни, водночас підтримуючи місцеві громади у здійсненні їхніх власних заходів реагування.

Спілка «Громадські Ініціативи України» –  організація-партнер Глобал Ком’юнітіз, що реалізує завдання  програми CLEAR в трьох громадах Чернігівщини: Корюківській, Сосницькій та Іванівській.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?

“Варіанти дій”: нова YouTube-програма, присвячена людській історії

Як покращити контент на сайтах та у соцмережах ВЦА Луганщини і Донеччини

«Від нас залежить, якими будуть наші громади». У Луцьку відбувся форум «Рушій невтраченої демократії»

Клуб 2.0 чи творчий простір: створення у громаді Центру культурних послуг

Східний Варіант запустив нову YouTube-програму про міжнародну допомогу