У пошуках партнерів для розширення проєкту – Табір над Збручем!

Вже рік проєкт "Табір над Збручем" реалізує команда ГО "Заходи". Ми зробили ремонт, облаштували територію, зробили комфортний хаб. І нас вже відвідали більше 600 ВПО. Проте у нас багато їдей, щоб ...

Додано:
Zahody

Шукаємо партнерів! (2)
У пошуках партнерів для розширення проєкту – Табір над Збручем!

Вже рік проєкт “Табір над Збручем” реалізує команда ГО “Заходи”. Ми зробили ремонт, облаштували територію, зробили комфортний хаб. І нас вже відвідали більше 600 ВПО. Проте у нас багато їдей, щоб вдихнути в цей табір дух креативності та творчості. Ми мріємо розмалювати стіни графіті та вдало задизайнити атрибути радянської епохи, створюючи простір для людей, що опинилися в скрутній ситуації.

Плануємо  залучити до проєкту не тільки ВПО, а і культурних діячів, активістів, молодь, спортсменів, людей, що постраждали від війни та всіх хто опинився у кризовій ситуації. А для цього нам потрібні партнери, які разом з нами будуть наповнювати інфраструктуру сенсом.

Що ми пропонуємо ВАМ:

  • Спільні заходи та проєкти: Разом ми зможемо організувати незабутні події та заходи, які залучать увагу широкої аудиторії. Ваш досвід стане невід’ємною частиною наших заходів!
  •  Створення продуктів: Разом ми зможемо створити унікальні продукти та послуги, які привернуть увагу  молоді, ВПО, ГО, активістів, спортсменів, культурних діячів та допоможуть розвивати цей прекрасний куточок природи!
  • Підтримка інших заходів: Ми також готові допомагати Вам у проведенні Ваших заходів та ініціатив. Будь-які заходи, навіть для проведення важливих і не великих заходів як стратегічна сесія, тімбілдінги. 

Запрошуємо Вас стати частиною проєкту ! Разом ми зможемо допомогти більшої кількості людей та вдихнути нові сенси до проєкту Табору над Збручем! 

Для деталей та співпраці реєструйся за  посиланням: https://forms.gle/DXzGquLyXHLtkjFU8 


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE