У Полтаві 80 учнів опановували навички з підприємництва

15 та 16 лютого у Полтаві відбувся Табір Підприємництва для старшокласників з міських закладів освіти. Молодь Полтави опановувала підприємницькі навички під наставництвом успішних бізнесменів ...

Табір підприємництва_Полтава_JA Ukraine
У Полтаві 80 учнів опановували навички з підприємництва

15 та 16 лютого у Полтаві відбувся Табір Підприємництва для старшокласників з міських закладів освіти. Молодь Полтави опановувала підприємницькі навички під наставництвом успішних бізнесменів регіону.

Учасниками цієї навчальної події від ГО Junior Achievement Ukraine (JA Ukraine) та Полтавської міської ради стали близько 80 учнів з 17 шкіл міста.

«Програми з підприємництва Junior Achievement  – це можливість для молоді змінити напрям розвитку свого подальшого життя. Тут діти опановують бізнес навички, змінюють своє мислення, вчаться думати як підприємці», - розповіла Єлизавета Міленіна, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine.

Молодь поспілкувалась із заступницями міського голови Полтави Ольгою Величко та Лесею Марталішвілі.

«Фінансова грамотність є важливою складовою реформи Нової української школи. І цей табір допомагає нашим дітям крокувати в правильному напрямку, розвиваючи важливі навички», – зазначила Ольга Величко, заступниця міського голови Полтави.Також власним підприємницьким досвідом поділилась Катерина Ямщикова, Секретар Полтавської міської ради, в.о. міського голови Полтави.

. Робота в командах. Табір підприємництва JA Ukraine, Полтава, 15-16 лютого

. Робота в командах. Табір підприємництва JA Ukraine, Полтава, 15-16 лютого

Головний принцип роботи Табору підприємництва – це навчання через практику. Для цього його учасники створили команди, які генерували та аналізували свої бізнес-ідеї. В цьому молоді допомагали ментори з успішних компаній регіону: Віталій Дмитрієв, власник, голова Наглядової Ради Асоціації KONSORT, Олександр Доценко, комерційний директор компанії “Аврора Мультимаркет”. Також, цінними порадами з розвитку бізнес-ідей поділилась Людмила Свистун, к.е.н., доцент Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка “.

Табір підприємництва_Полтава_JA Ukraine_2

Виступ підприємця. Табір підприємництва JA Ukraine, Полтава, 15-16 лютого

Після завершення навчання журі Табору підприємництва визначило його переможців та призерів з поміж 10 учнівських команд.

3 місце посіла команда Wash World з ідеєю мережі пралень, в яких є можливість за доступним прайсом скористатись послугами прання, сушки речей, а також сходити в душ.

2 місце отримала бізнес-ідея команди SkillsUp – це освітня платформа, яка стане найбільшою українською відкритою платформою онлайн-курсів для різних вікових та професійних груп.

Переможцями стала  команда LEAP NMT. Їх бізнес-ідея – це бюджетні курси підготовки до НМТ для старшокласників, в офлайн та онлайн форматі, та створення якісного україномовного освітнього контенту для учнів.

Всі учасники отримали дипломи про проходження навчального курсу «Табір підприємництва», подарунки від мережі «Аврора», а переможці і призери – цінні нагороди від JA Ukraine.

 

Організатор:

Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року у понад 100 країнах світу. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.

Громадську організацію Junior Achievement Ukraine створено у жовтні 2021 року. Першими учасниками її навчальних програм та тренінгів стали студенти і педагоги закладів Запорізької та Донецької областей. Після повномасштабного вторгнення, з вересня 2022 року програма стартувала у Львівській і Чернівецькій областях.

З вересня 2023 року відбулось розширення ще на 8 нових регіонів – Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Київська, Полтавська, Тернопільська, Хмельницька області та місто Київ – та відновлення діяльності у Запорізькій і Донецькій областях.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"