У Підволочиській громаді на Тернопільщині відкрито показову сімейну ферму

Нові можливості ведення власної справи у селі демонструє родина Липок. Вони відкрили сімейну молочну ферму “Поділля Еко Мілк” у с. Дорофіївка Підволочинського району, Тернопільської області. Село ...

В ОТГ на Тернопільщині відкрили показову сімейну ферму
У Підволочиській громаді на Тернопільщині відкрито показову сімейну ферму

Нові можливості ведення власної справи у селі демонструє родина Липок. Вони відкрили сімейну молочну ферму “Поділля Еко Мілк” у с. Дорофіївка Підволочинського району, Тернопільської області. Село входить до Підволочиської ОТГ.

Це перша показова ферма на Тернопільщині, створена в рамках проєкту фонду “Любіть Україну” за підтримки ПРООН та уряду Швеції.

Як повідомив керівник проєктів благодійного фонду “Любіть Україну” Олександр Лісовський, до участі у проєкті Олег і Ніна Липки вже мали досвід у молочному тваринництві — у напрямі козівництва. Але вони вирішили не зупинятися. Так у них з’явилася ще й сімейна ферма, на якій утримують корів. Подружжя вправне не лише у молочному бізнесі. Їхнє хобі — розведення диких кабанів!

Закордонний та вітчизняний досвід Олега й Ніни сприяє їм в успішному веденні власної справи у селі. Крім того, вони активно займаються сироварінням: виготовляють бринзу і сири з горіхами.

На фермі “Поділля Еко Мілк” утримується 15 голів ВРХ, молоко господарі продають молокопереробному підприємству.

Проєкт “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. У рамках проєкту вже відкрито показові сімейні ферми на Рівненщині, Волині, та Хмельниччині.

Прес-служба РОБФ “Любіть Україну”


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Спілка «Громадські ініціативи України» переобрала Правління та голову

У Запоріжжі відкрили Центр допомоги врятованим

"Молода Просвіта Прикарпаття" передала побутову техніку для прихистків, де живуть переселенці

Швидка немедична допомога: мультидисциплінарні мобільні команди від ЮНІСЕФ допомогли вже більш як 80 тисячам українців

З 1 липня забороняється реклама сигарет для нагрівання та їх продаж неповнолітнім. Відсутність такої заборони призвела до збільшення поширеності вживання тютюну

Відкрите звернення українських ОГС до підписантів Великої угоди (Grand Bargain)