У Підволочиській громаді на Тернопільщині відкрито показову сімейну ферму

Нові можливості ведення власної справи у селі демонструє родина Липок. Вони відкрили сімейну молочну ферму “Поділля Еко Мілк” у с. Дорофіївка Підволочинського району, Тернопільської області. Село ...

В ОТГ на Тернопільщині відкрили показову сімейну ферму
У Підволочиській громаді на Тернопільщині відкрито показову сімейну ферму

Нові можливості ведення власної справи у селі демонструє родина Липок. Вони відкрили сімейну молочну ферму “Поділля Еко Мілк” у с. Дорофіївка Підволочинського району, Тернопільської області. Село входить до Підволочиської ОТГ.

Це перша показова ферма на Тернопільщині, створена в рамках проєкту фонду “Любіть Україну” за підтримки ПРООН та уряду Швеції.

Як повідомив керівник проєктів благодійного фонду “Любіть Україну” Олександр Лісовський, до участі у проєкті Олег і Ніна Липки вже мали досвід у молочному тваринництві — у напрямі козівництва. Але вони вирішили не зупинятися. Так у них з’явилася ще й сімейна ферма, на якій утримують корів. Подружжя вправне не лише у молочному бізнесі. Їхнє хобі — розведення диких кабанів!

Закордонний та вітчизняний досвід Олега й Ніни сприяє їм в успішному веденні власної справи у селі. Крім того, вони активно займаються сироварінням: виготовляють бринзу і сири з горіхами.

На фермі “Поділля Еко Мілк” утримується 15 голів ВРХ, молоко господарі продають молокопереробному підприємству.

Проєкт “Сімейні молочні ферми – добробут людей та сталий розвиток села” впроваджується Рівненським обласним благодійним фондом “Любіть Україну” у рамках спільного проекту Уряду Швеції та ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції. У рамках проєкту вже відкрито показові сімейні ферми на Рівненщині, Волині, та Хмельниччині.

Прес-служба РОБФ “Любіть Україну”


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

262 події на місяць: в Миколаєві виміряли рівень активності культурних установ

Неприпустимість анулювання Фонду безпеки дорожнього руху у Держбюджеті-2022

Ромські малозабезпечені родини за підтримки громади готуються до зимового періоду

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку "Кожен має право знати свої права"

25 історій про бюджет «людською мовою»: кращі ідеї «Бюджетів для громадян»-2021

Ромські жінки та дівчата з Одеської області навчаються роботі з комп’ютером