У Новогродівці молодь реалізовує міні-проекти

Протягом грудня у м. Новогродівка активна молодь реалізовувала власні міні-проекти з освітньої та культурної тематики, а також розвитку громади. Підтримку в цьому їй надали активісти платформи ...

Додано:
NewDruzhkivka

48314844_893941267662947_660978815266193408_n
У Новогродівці молодь реалізовує міні-проекти

Протягом грудня у м. Новогродівка активна молодь реалізовувала власні міні-проекти з освітньої та культурної тематики, а також розвитку громади. Підтримку в цьому їй надали активісти платформи ініціатив «Move». Зауважимо, що конкурсу міні-проектів передувало проведення тренінгу з проектного менеджменту, консультації з фахівцем-тренером, підготовка заявок, їхній розгляд та затвердження. Всього було подано п’ять, заявок, з них підтримано три ідеї.

Цікавим виявився турнір з міні-гольфу, який відбувся в рамках підтриманих ініціатив. У Новогродівці не так багато місць, де можна проводити змістовне дозвілля, особливо взимку, тож турнір став прекрасною можливістю згуртувати громаду. Важливо, що до гри долучилися як молодь, так й літні люди, які складають половину мешканців міста, тому їхня соціалізація – важлива задача для активістів. Знаменно, що турнір з міні-гольфу у м. Новогродівка відбувся вперше.

Наступний проект – «Не гальмуй – сміття сортуй!» – передбачив проведення в школах міста акцій, під час яких для школярів були закуплені спеціальні контейнери для роздільного збору сміття, а також проведення інформаційних годин на тему дбайливого поводження з відходами. Мета проекту – навчити мешканців міста культурі сортування сміття за допомогою лекцій, еко-уроків та наочних прикладів для учнів.

У школі №9 відбувся семінар «Відпрацювання знань і навичок першої домедичної допомоги». Метою заходу стало ознайомлення батьків та старшокласників з правилами надання першої домедичної допомоги людям, які опинилися в важких обставинах. Протягом заняття учасники здобули знання про першу допомогу та тепер знають, як зберегти життя близьким та оточуючим.

«Проведення молодіжного конкурсу міні-проектів стало доброю традицією, – говорить координатор платформи ініціатив «Move» Антон Кухлєв. – В 2017 році ми проводили подібний конкурс і він знайшов живий відгук у молоді. На нашу думку, саме такими проектами ми можемо долучати молодих людей до активного громадського життя, до вирішення проблем нашої громади. Важливо, що молодь не просто генерує ідеї, але й реалізує їх, виступає локальними агентами змін».

48395206_900078377049236_1923078135134289920_n 48363878_898507453872995_1262805034534436864_n

Конкурс міні-проектів організовувався ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з платформою ініціатив «Move» та виконувався в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі акцією «Мова об’єднує» відзначили вступ у дію Закону про державну мову

Молоді підприємці презентували 21 бізнес-проект у програмі «Skills Lab: власна справа»

Український культурний фонд запустив відеокурс з культурного менеджменту

В Україні запрацювала Національна комісія з реабілітації

Працівників культури в Миколаєві навчали ефективним публічним комунікаціям

Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації