У Мирнограді триває проєкт «Волонтерство під час війни»

До 24 лютого 2022 року громадська організація «ШТУКА» займалась культурними продуктами, працювала з молоддю та намагалась розвивати волонтерський рух. Ніхто не міг збагнути як зміниться життя країни ...

Додано:
Shtuka

Публікації на 100 життя копия
У Мирнограді триває проєкт «Волонтерство під час війни»

До 24 лютого 2022 року громадська організація «ШТУКА» займалась культурними продуктами, працювала з молоддю та намагалась розвивати волонтерський рух. Ніхто не міг збагнути як зміниться життя країни після зимових та весняних подій. Нині команда ГО «ШТУКА» реагує на виклики з якими зіштовхнувся регіон після повномасштабного вторгнення. З першого місяця привозить гуманітарну допомогу: продуктові набори, засоби особистої гігієни, ліки, енергоносії та ін. Гуманітарна допомога є важливою складовою підтримки життя в Донецькій області та зменшує ризики поглиблення кризи. Адже багато людей втратили можливість забезпечувати себе речами первинної потреби. 

- Керуємось принципом що ми всі рідня.  Допомагаючи населенню України, наша сім’я збільшується. Хто як не ми можемо це зробити? – Максим Романюк, менеджер проєкту.

Команда починає реалізацію проєкту «Волонтерство під час війни» метою якого є часткове забезпечення гуманітарною допомогою мешканців Покровської громади та міста Мирноград.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується ГО “ШТУКА”.

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions ГО “ШТУКА” і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Ми з донькою тричі попередньо записувалися на евакуаційний потяг", - ділиться спогадами юристка Світлана Паршакова

Працює "гаряча лінія" для переселенців

У Києві відбулась фотовиставка "Нескорені у війні"

Хроніки дітей війни: історія Матвія

Що дає статус юридичної особи громадській організації?

Набір учасників груп самодопомоги для жінок-ВПО у Запорізькій області