У Миколаївському відділенні АМУ наголошують на необхідності збереження 5% тютюнового акцизу за бюджетами громад

Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Мосін нагадав про необхідність збереження 5% роздрібного акцизу з тютюну за місцевими ...

Додано:
at

27-07-2021mrvamu
У Миколаївському відділенні АМУ наголошують на необхідності збереження 5% тютюнового акцизу за бюджетами громад

Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Мосін нагадав про необхідність збереження 5% роздрібного акцизу з тютюну за місцевими бюджетами. 

“Надзвичайно важливим для місцевих бюджетів громад Миколаївської області є зарахування 5% роздрібного акцизу з тютюну. Але, на жаль, зараз при розробці нових законопроектів на рівні Уряду передбачається вилучення таких надходжень від тютюнового акцизу. Звісно, такі норми вигідні власникам роздрібних мереж, які не хочуть адмініструвати місцевий акциз з тютюну. Але через це органи місцевого самоврядування по всій країні можуть втратити 2,4 млрд гривень. Натомість справедливих компенсаторів, при цьому, для кожної громади Міністерство фінансів запровадити не може. Ми це вже проходили із акцизним податком на пальне”,зазначає Олександр Мосін. 

Від імені територіальних громад області у Миколаївському регіональному відділенні Асоціації міст України офіційним листом звернулись до народних депутатів, що представляють область у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики і Комітеті з питань бюджету – Ірини Аллахвердієвої та Олександра Пасічного. 

“Сподіваємось, захищаючи інтереси громад Миколаївщини, народні депутати  продемонструють позицію щодо непідтримки таких норм і не голосуватимуть за вилучення цього податку з місцевих бюджетів”, - резюмував директор Миколаївського РВ АМУ. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Досліджуються потреби бізнесу та наявні механізми його підтримки

На Яворівщині розпочинається проєкт «Шлях до Європи: як різні громади використовують можливості євроінтеграції»

Ветеранські політики компаній: програма “МХП Поруч” серед кращих у національному дослідженні

Доплата сімейним лікарям за обслуговування ветеранів та ветеранок: підтримка медичних працівників для якісної допомоги

Мене чують та слухають: майстерня з форум-театру для жінок “Діалоги під час війни”

Коли комунікація — ключ до змін: півсотні жінок з Кропивницького навчалися адвокатувати свої ідеї