У Миколаївському відділенні АМУ наголошують на необхідності збереження 5% тютюнового акцизу за бюджетами громад

Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Мосін нагадав про необхідність збереження 5% роздрібного акцизу з тютюну за місцевими ...

Додано:
at

27-07-2021mrvamu
У Миколаївському відділенні АМУ наголошують на необхідності збереження 5% тютюнового акцизу за бюджетами громад

Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Олександр Мосін нагадав про необхідність збереження 5% роздрібного акцизу з тютюну за місцевими бюджетами. 

“Надзвичайно важливим для місцевих бюджетів громад Миколаївської області є зарахування 5% роздрібного акцизу з тютюну. Але, на жаль, зараз при розробці нових законопроектів на рівні Уряду передбачається вилучення таких надходжень від тютюнового акцизу. Звісно, такі норми вигідні власникам роздрібних мереж, які не хочуть адмініструвати місцевий акциз з тютюну. Але через це органи місцевого самоврядування по всій країні можуть втратити 2,4 млрд гривень. Натомість справедливих компенсаторів, при цьому, для кожної громади Міністерство фінансів запровадити не може. Ми це вже проходили із акцизним податком на пальне”,зазначає Олександр Мосін. 

Від імені територіальних громад області у Миколаївському регіональному відділенні Асоціації міст України офіційним листом звернулись до народних депутатів, що представляють область у Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики і Комітеті з питань бюджету – Ірини Аллахвердієвої та Олександра Пасічного. 

“Сподіваємось, захищаючи інтереси громад Миколаївщини, народні депутати  продемонструють позицію щодо непідтримки таких норм і не голосуватимуть за вилучення цього податку з місцевих бюджетів”, - резюмував директор Миколаївського РВ АМУ. 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Радон є, а програми захисту нема: чому процес поставлено на паузу?Прес-реліз

Відбулася національна інтерактивна виставка про майбутнє роботи Future of Work

Ліцеї в громадах, система HACCP і тендери, а також оцінки в молодшій школі. Освітній маркер #11

Спільнота Pro Women UA запустила сервіс пошуку роботи для жінок

У Конституційному Суді України відбулась урочиста церемонія оголошення переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Молодь про Конституцію України»

У Святогірську відбудеться Суперфінал фандрейзинг-челенджу