У Миколаєві проводять тренінги для жінок міста – “Школу екскурсоводів”

Насичена навчальна програма, що охоплює і питання гендерної рівності, впроваджується громадською організацією "Фонд розвитку міста Миколаєва" спільно з департаментом економічного розвитку ...

Додано:
at

1_mrv_amu
У Миколаєві проводять тренінги для жінок міста – “Школу екскурсоводів”

Насичена навчальна програма, що охоплює і питання гендерної рівності, впроваджується громадською організацією “Фонд розвитку міста Миколаєва” спільно з департаментом економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Асоціації міст України та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС). Реалізується “Школа екскурсоводів для жінок м.Миколаєва” в рамках конкурсу короткострокових гендерних ініціатив за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Цього тижня, 7 листопада, у Школі провели незвичну навчальну зустріч у форматі нетворкінгу: до майбутніх екскурсоводів долучилися керівники провідних туристичних компаній міста Миколаєва та області, а також представники організацій-партнерів проєкту.

Так, зокрема, учасниці Школи програми побували на оглядовій екскурсії від місцевого підприємства, що виготовляє пасажирські судна для річкових та морських прогулянок. Продовжили спілкування та обмін досвідом в неформальній атмосфері. 

2_mrv_amu

Консультантка Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Анастасія Ткач підкреслила, що цей проєкт ПРОМІС завдяки підтримці міжнародних партнерів і налагодженому діалогу з громадами міст вже не один рік доводить свою ефективність.

“Це вже як сталі проєкти у багатьох містах України, так і нові ініціативи, як от Школа екскурсоводів у Миколаєві. Асоціація міст безперечно зацікавлена і підтримує проекти, наскрізним питанням яких є забезпечення гендерної рівності. Адже рівна участь як жінок, так і чоловіків у розвитку міст, в економічному секторі, малому і середньому підприємництві – це реальна запорука і ознака сучасного успішного міста. Я передаю вітання учасницям, тренерам і співорганізаторам проекту від виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана. Впевнена, випускники Школи зможуть розробити професійні туристичні продукти для Миколаєва”, — сказала представниця Асоціації міст України.

Тим паче, наголошує вона, напередодні нового туристичного сезону місту Миколаєву не завадить свіжий креативний погляд на пропрацювання як існуючих, так і нових туристичних маршрутів, що дозволять всебічно показати місто з багатою, насиченою історією, створити якісний сервіс для туристів і звернути увагу на потенційні можливості для інвесторів. 

3_mrv_amu711

Майбутніх екскурсоводів також привітали директорка департаменту економічного розвитку міськради Тетяна Шуліченко, голова правління ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тетяна Чистякова та експертка Тетяна Золотухіна, а також голова правління громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» Яніна Гаврилова.

“Сьогодні до нас долучилися представники Туристичної ради при департаменті економічного розвитку міськради, а також туристичних фірм міста Миколаєва. Для 20 наших учасниць це чудова можливість познайомитися з можливостями галузі та реалізувати себе в цьому напрямку, — сказала Тетяна Шуліченко. – Департамент економічного розвитку завжди відкритий для співробітництва, тож, якщо маєте цікаві ідеї щодо розвитку туризму – запрошуємо”!

5_mrvamu

Для учасниць проєкту підготували цікаві презентації, розкрили чимало секретів майстерності екскурсовода — як працювати з різною аудиторією, на які особливості та аспекти історії звертати увагу, аби зацікавити туристів, ознайомили з сучасними методиками підготовки турів тощо.

“У Миколаєва – величезний туристичний потенціал та рекреаційні можливості. Мені дуже хочеться, щоб місто розвивалося в цьому напрямку та ставало справжнім магнітом для туристів”, — побажала миколаївцям Яніна Гаврилова

4_mrv_amu

Фото та текст – за інформацією Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України та Миколаївської міської ради.


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?