У Борисполі відбувся пітчинг проєктів з протидії булінгу

Днями у Борисполі відбувся пітчинг ініціатив молодих лідерів. Захід зібрав понад 20 учасників із числа шкільної молоді, представників молодіжних громадських організацій, працівників освіти, публічних ...

Додано:
tviisvit

2021-02-06_19-18-45_638 (1)
У Борисполі відбувся пітчинг проєктів з протидії булінгу

Днями у Борисполі відбувся пітчинг ініціатив молодих лідерів. Захід зібрав понад 20 учасників із числа шкільної молоді, представників молодіжних громадських організацій, працівників освіти, публічних бібліотек та ювенальної превенції. Захід із захисту проєктів провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з будинком дитячої та юнацької творчості “Дивоцвіт” та Асоціацією Учнівського Самоврядування м. Бориспіль.

Учасниками заходу було представлено ініціативи, які орієнтовані на протидію булінгу у шкільному середовищі. Теми проектів були різноманітними: запуск телеграм каналу для анонімних звернень, танцювальна постановка, соціальні відео в «Тik Tok», вечір спілкування з батьками, проведення “кіл” спілкування з молодшими школярами.

«За результатами було відібрано п’ять ініціатив, а самі учасники у ході заходу ділилися досвідом, радилися з фасилітаторами, вчились один в одного», -говорить керівник проєкту Олександр Чепур.

Під час проведення пітчингу учасники опанували навички проєктного дизайну та вдосконалили власні напрацювання. Поряд із цим, вони мали змогу детальніше зрозуміти, які завдання вирішують, сформувати конкретні цілі та плани виконання проекту.

«Так, у нас різні проекти, але одна мета – об’єднати молодь, активізувати її та надихнути діяти. Нам вдалося вже провести зустрічі і тренінги в школах і вони стали  дуже плідними»,- ділиться враженнями учасниця пітчингу Дар’я Калинюк. 

У ході заходу була сформована експертна комісія члени якої надавали рекомендації.  Найближчим часом учасники планують реалізувати відібрані проєкти у форматі марафону.

Проєкт «Мистецтво перемагати булінг: форум – театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України»  реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності