У Матиясово обговорили виклики та рецепти Березанської ЕКО-громади

5 лютого 2021 р.. відбулась перша у серії лютневих фокус – груп за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020 – ...

Додано:
frgn

ФР
У Матиясово обговорили виклики та рецепти Березанської ЕКО-громади

5 лютого 2021 р.. відбулась перша у серії лютневих фокус – груп за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020 – 2024 роки (далі СЕО).

Учасниками виїзного відкритого засідання робочої грури селищного голови стали 20 представників громадськості і місцевого самоврядування Старостинського округу; представники КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ, ГО «ЕКО. Березань»  та команда експертів транскордонного проекту #THC з розвитку туризму.

Відкриваючи захід, представник селищної ради Дмиро Делюк зазначив важливість почути думки  представників округу щодо  болючих екологічних проблем та пропозицій до рекомендацій СЕО. 

Експертка ФРММ та методистка коаліції #ГромадськаПрефектура Тетяна Золотухіна  так презентувала  перші результати СЕО :

 «..У Стратегії ОТГ бракує завдань, заходів та проектних ідей щодо вирішення екологічних питань, що важливі для формування спроможної громади, у якої комфортно та безпечно ії мешканцям та створені умови для ії сталого розвитку.

Такими питаннями є забезпечення водою потенційних інвесторів та формування системи погодження зі твердими побутовими відходами..».

Проект аналітичної записки СЕО 

Матиясівські активісти погодились з актуальністю проблем стихійних звалищ та  звернули увагу на можливість застосування лікувальних можливостей лиману для розвитку еко – туризму . 

У рекомендації СЕО запропонували внести комплекс заходів з проведення експертизи санаторно – курортного та лікувального потенціалу Березанського лиману.

Нагадуємо, що обговорення дієвих рецептів для гармонійної Березанської ЕКО- громади Ініціювала  робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Березанської ОТГ на період 2020 – 2024 роки. Реліз засідання 21 січня 20201р на.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Мінветеранів винесло на обговорення проєкт постанови про створення Українського ветеранського фонду

У Слов’янську проведено тренінг «Діти і війна. Навчання технік зцілення»

Подкаст "Ваше право" від Харківської асоціації незрячих юристів

Депутатський прийом: як львів’янам знайти приймальні своїх обранців

Дніпропетровщина активно створює дієву регіональну команду

Добірка безкоштовних інформаційних ресурсів для публічних службовців