У Линовицькій громаді навчаються проєктному менеджменту

Линовицька громада, яка розташована на півдні Чернігівщини,  вже відчула смак перших перемог на конкурсах проєктів, причому - не за бюджетні гроші. Скажімо - облаштування туристичного маршруту, ...

Додано:
Siverian

30.06.21_1
У Линовицькій громаді навчаються проєктному менеджменту
Линовицька громада, яка розташована на півдні Чернігівщини,  вже відчула смак перших перемог на конкурсах проєктів, причому – не за бюджетні гроші. Скажімо – облаштування туристичного маршруту, пов`язаного з відомою родиною де Бальменів. Проєкт мав чималий екологічний елемент, адже передбачав часткову очистку парку ім. Тараса Шевченка.
 
   30.06.21_2Але ж хочеться більшого, а для цього треба багато знати та вміти. Тож про те, як правильно писати проєктні заявки, йшлося 30 червня під час зустрічі в рамках проєкту «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади».
 
Наголошувалося – які б не були тематика чи донор, чим би не відрізнялися аплікаційні форми, завжди варто дотримуватися таких складових, як: чітке досяжне соціально спрямоване формулювання мети; зрозумілі результати з індикаторами для перевірки; відповідність заходів наміченим результатам; оптимальний графік, бюджет, що розрахований на всі заходи (включно з власним внеском); детально прописана система моніторингу виконання.
 
 Окремо обговорювалися напрямки проєктів, що спрямовуються на захист довкілля – в чому їх особливість, як і де шукати донорів. Втім чи не головним питанням було і є залучення жителів громади до участі в такого роду діяльності – як на етапі генерування ідей, так і їх реалізації. А поки що відвідувачі Линовиці можуть напитися води з ошатної естетичної криниці біля селишної ради, відновленої у травні – червні цього року спільними зусиллями місцевого самоврядування та жителів громади.
  30.06.21_3

   Контакти: Казіміров Дмитро 0978696005.

  Проєкт «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади» здійснюється Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Міні-серіал про незламні українські міста: оприлюднено перший епізод

Як Європейський Союз підтримує міста в адаптації до зміни клімату

росія розробила і фінансує чотири схеми для “Денацифікація освіти” в Україні — дослідження ІМІ

Львів’ян запрошують ділитися спогадами про квіткове господарство, що колись працювало у парку “Залізна вода”

Сервісна допомога людям та довготривалі рішення для громад: робота Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари

Львів’ян запрошують до участі у Клубі міського садівництва