У Линовицькій громаді навчаються проєктному менеджменту

Линовицька громада, яка розташована на півдні Чернігівщини,  вже відчула смак перших перемог на конкурсах проєктів, причому - не за бюджетні гроші. Скажімо - облаштування туристичного маршруту, ...

Додано:
Siverian

30.06.21_1
У Линовицькій громаді навчаються проєктному менеджменту
Линовицька громада, яка розташована на півдні Чернігівщини,  вже відчула смак перших перемог на конкурсах проєктів, причому – не за бюджетні гроші. Скажімо – облаштування туристичного маршруту, пов`язаного з відомою родиною де Бальменів. Проєкт мав чималий екологічний елемент, адже передбачав часткову очистку парку ім. Тараса Шевченка.
 
   30.06.21_2Але ж хочеться більшого, а для цього треба багато знати та вміти. Тож про те, як правильно писати проєктні заявки, йшлося 30 червня під час зустрічі в рамках проєкту «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади».
 
Наголошувалося – які б не були тематика чи донор, чим би не відрізнялися аплікаційні форми, завжди варто дотримуватися таких складових, як: чітке досяжне соціально спрямоване формулювання мети; зрозумілі результати з індикаторами для перевірки; відповідність заходів наміченим результатам; оптимальний графік, бюджет, що розрахований на всі заходи (включно з власним внеском); детально прописана система моніторингу виконання.
 
 Окремо обговорювалися напрямки проєктів, що спрямовуються на захист довкілля – в чому їх особливість, як і де шукати донорів. Втім чи не головним питанням було і є залучення жителів громади до участі в такого роду діяльності – як на етапі генерування ідей, так і їх реалізації. А поки що відвідувачі Линовиці можуть напитися води з ошатної естетичної криниці біля селишної ради, відновленої у травні – червні цього року спільними зусиллями місцевого самоврядування та жителів громади.
  30.06.21_3

   Контакти: Казіміров Дмитро 0978696005.

  Проєкт «Розробка та сприяння запровадженню політики охорони навколишнього середовища Линовицької громади» здійснюється Сіверським інститутом регіональних досліджень за підтримки Міжнародний фонд «Відродження» та European Union in Ukraine в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

На екваторі нової влади: експертна оцінки

Сільські мешканці ОТГ Луганської області можуть отримати безоплатну правову допомогу

В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Сільське населення Званівської, Сіверської та Соледарської ОТГ має змогу отримувати юридичні консультації на базі соціальних та державних установ

План дій від учасників Освітнього фесту прав людини до влади України стосовно політичних переслідувань у Білорусі

Опубліковано новий звіт Freedom House «Свобода в мережі 2021»