У Львові вдруге відбулись рекреаційні ігри «Крок до олімпу»

У суботу, 30 вересня, ГО «Розвиток Громади» спільно з БФ «Серце Лева» вчергове організували та провели спеціальні спортивно-розважальні змагання для людей з інвалідністю на візках.Цього разу ...

Додано:
rozvutokgromadu

22193168_1563013563755804_526012457_n
У Львові вдруге відбулись рекреаційні ігри «Крок до олімпу»

У суботу, 30 вересня, ГО «Розвиток Громади» спільно з БФ «Серце Лева» вчергове організували та провели спеціальні спортивно-розважальні змагання для людей з інвалідністю на візках.

Цього разу рекреаційні ігри, що відбулись у СК «Динамо», зібрали понад півсотні людей з інвалідністю із різних куточків Львівщини. Змагались учасники у трьох спортивних дисциплінах: бочча, настільний теніс та флорбол.

22215046_1563013530422474_789397563_n

Із вступним словом, підтримали учасників рекреаційних ігор: голова обласного олімпійського комітету Юрій Турянський, Герой України, що отримав важкі поранення під Дебальцевим – Михайло Ляля та параолімпійський чемпіон із фехтування на візках Антон Дацко.

«Коли втрачаєш можливість ходити, головне – не втрачати віру у себе. Дуже важливо займатися фізичними навантаженнями, адже це корисно для здоров ‘я, а ще ти маєш можливість подорожувати. – каже пара олімпієць Антон Дацко, – Завжди є можливість рости і розвиватися і досягати вершин, до цього повинна прагнути кожна людина».

Окрім змагань на учасників ігор чекали й показові виступи вихованці школи бойового гопака «Вовк» та заряд позитивом від дует аніматорів-ведучих «ВлаТар». Адже як наголошують організатори: головна мета змагань – не перемога, а живе спілкування люди з інвалідністю, аби вони отримали нові знайомства та яскраві враження.

 «Для людей на візках, насправді, зовсім мало проводять заходів у Львові, не впевнений чи їх взагалі проводять. А цим людям важливе спілкування, важливо просто зібратися разом і поговорити, поділитися новими враженнями. Саме для цього ми й організовуємо рекреаційні ігри. Ми проводили такий захід і минулого року та хочемо, щоб це стало доброю традицією нашої організації», – розповідає Андрій Федуняк, учасник ГО «Розвиток Громади»

22207141_1563013517089142_2013184339_n

ГО «Розвиток Громади» висловлює щиру подяку за співпрацю в організації та проведенні рекреаційних ігор «Крок до олімпу»:

БФ «Серце лева», готелю «Атлас», готелю «Леополіс», піцерії «Мафія», «Фелічіта», спорткомплексу «Динамо», фірмі «Горіховий гай», усім волонтерам із СК «Легіон» УСУ АТО, Львівському протезному заводу, дуету «ВлаТар»,  гуртівням квітів «Квітковий дім» та «Камелія», клубу бойового гопака «Вовк», делегації учасників із Сокаля, Андрію Закалюку, Юрію Гудимі та Богдану Волошину.


 

Останні публікації цього розділу:

Освітній літературний проект про свободу та інакшість

Бюджет проєкту. Курс на культурний менеджмент

Ветеранський простір – це шлях до ветеранської душі

Створено сайти для подій Мар'їнського та Добропільского районів Донецької області

Львів'ян залучатимуть до творення концепції виставки Музею Міста

Практики та ресурсні можливості для громадських префектів