У Львові триває фотовиставка “Нас не зламати”

Відбулося відкриття фотовиставки "Нас не зламати", яка триватиме у Львові з 8 до 25 квітня. Представлені фотосвітлини присвячені стійкості та хоробрості українських воїнів у боротьбі за демократичне ...

Куратори виставки "Нас не зламати" - Анатолій Осадчий та Оксана Осадча
У Львові триває фотовиставка “Нас не зламати”

Відбулося відкриття фотовиставки “Нас не зламати”, яка триватиме у Львові з 8 до 25 квітня. Представлені фотосвітлини присвячені стійкості та хоробрості українських воїнів у боротьбі за демократичне майбутнє України. Також, на виставці представлені документальні фотохроніки, що фіксують руйнівні наслідки війни, поруч з надією та волею українців до життя і перемоги. 

Відкриття виставки "Нас не зламати"

Автори фотографій Костянтин і Влада Ліберовиукраїнські фотографи, які документують воєнні злочини та діляться фотографіями з епіцентру війни у реальному часі з цілим світом. 

Презентація мультимедійної частини виставки "Нас не зламати"

Фотовиставка “Нас не зламати” – про волю, сміливість та нескореність українських захисників, рятувальників, лікарів, волонтерів, які захищають майбутнє України. Найбільш ілюстративні фотографії, розкривають жорстокість війни, поруч з надією та волею до життя і перемоги.

До експозиції виставки увійшли такі аспекти фотохронік з війни:

  • Збройні Сили України;
  • Рятувальники, ДСНС, лікарі, волонтери;
  • Евакуація;
  • Зруйнована інфраструктура;
  • Екологічна та енергетична катастрофа;
  • Звільнені українські міста й села Харківщини та Херсонщини;
  • Оборона Бахмута.

Географія фоторобіт представлених на виставці: Ірпінь, Буча, Миколаїв, Харків, Чернігів, Бахмут, Соледар, Чугуїв, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Запоріжжя, Чернігів, Київ, Вінниця, Одеса та ін.

“Вже майже, 10 років, попри біль і втому, найкращі захисники України захищають нашу незалежність і свободу. І ми завдячуємо мужності та жертовності українських воїнів, які доводять, що кордони росії закінчуються там – де починається український дух. Фотовиставка “Нас не зламати” – це простір для висвітлення наслідків воєнних дій, через актуальну документальну фотографію задля підживлення інформаційної уваги до наслідків війни у форматі живих зустрічей, колективних рефлексій та пошуку майбутніх сенсів. А також, це можливість для глядачів побачити війну з ближчої відстані і краще зрозуміти її вплив на життя людей і країни в цілому, що в свою чергу стимулює та підвищує рівень залученості та допомоги всім хто потребує підтримки під час війни” – коментують організатори та куратори фотовиставки Анатолій Осадчий та Оксана Осадча.  

Куратори виставки "Нас не зламати" - Анатолій Осадчий та Оксана Осадча

Організатор фотовиставки: ГО “Креативний хаб “Осадчих”

Місце проведення фотовиставки: м. Львів, Артцентр “Дзиґа”, Квартира 35

Для відвідувачів фотовиставка є безкоштовною

 

Довідкова інформація:

Фотовиставка “Нас не зламати” реалізується ГО “Креативний хаб “Осадчих” у межах реалізації проєкту ZMINA.2.0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за співфінансування Європейського Союзу


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення