У Львові та Чернівцях відбулися інформаційні семінари у межах проекту “МедіаПроРеформа”

У першій половині грудня, з 11 грудня по 15 грудня у Львові та Чернівцях відбувалися інформаційні семінари у межах проекту "МедіаПроРеформа", що реалізується Центром інформаційних досліджень та ...

Додано:
Merydianinfo

Семінар
У Львові та Чернівцях відбулися інформаційні семінари у межах проекту “МедіаПроРеформа”

У першій половині грудня, з 11 грудня по 15 грудня у Львові та Чернівцях відбувалися інформаційні семінари у межах проекту “МедіаПроРеформа”, що реалізується Центром інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан» за підтримки Посольства США в Україні. У зустрічах взяли участь представники громадських інформаційних мереж, журналісти, блогери, лідери громад та місцеві експерти із Херсонської, Дніпропетровської, неокупованої частини Луганської, Львівської та Чернівецької областей.

MediaProReforma

З початку осені стартував мережевий медіа проект  “Мережеві медійні ініціативи на підтримку місцевих реформ – “МедіаПроРеформа” Центру інформаційних досліджень та ресурсних послуг “Меридіан”. Як зазначив у коментарі голова правління Центру “Меридіан” Олександр Лавринович, – головним завданням проекту є залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ у Дніпропетровській, неокупованій частині Луганської, Херсонській, Львівській та Чернівецькій областях.

Флагманським компонентом проекту “МедіаПроРеформа”, на думку медіаексперта Ігора Полянського, стане інтернет-портал mediaproreforma.іnfo, що вже пілотується від початку реалізації проекту.  Про мету та завдання платформи актуальних новин та незалежної аналітики “МедіаПроРеформа” – коментар Ігора Полянського:

 – Для нас було важливо, щоб учасники “мандрівного” семінару, що охопив одночасно Львів та Чернівці, – журналісти, блогери, громадські лідери та місцеві експерти змогли вивчати “на марші” новий досвід та обмінюватися успішними практиками в особливо чутливих сегментах ринкових реформ на прикладі Львівської та Чернівецької областей, – зауважує Олександр Лавринович, керівник мережевого проекту «МедіаПроРеформа», – а також, що дуже важливо, оволодівали практичними методиками роботи у мережі, щоб могли розуміти специфіку громадського мережування на прикладі нового досвіду та контактів. 

Довідково:

Протягом двох днів з 11 по 12 грудня у Львові відбувся інформаційний семінар «Реформи освіти та охорони здоров’я: нові рішення та успішні практики», присвячений актуальним питанням інформаційної підтримки та сприяння процесам реформ на місцевому рівні. Особлива увага акцентувалася на чутливих сегментах реформування – зокрема, на освіті, охороні здоров’я, соціальному захисті та пенсійній реформі.

У межах інформаційного семінару “Місцеві ініціативи на підтримку процесу децентралізації” проекту “МедіаПроРеформа” з 13 по 15 грудня у Чернівцях відбулися зустрічі учасників із п’яти областей України. 

Журналісти, блогери, громадські лідери вивчали специфіку та інформаційний ландшафт Буковини у контексті впровадження реформ на місцевому рівні та взяли участь у дискусії з питань залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ у Дніпропетровській, неокупованій частині Луганської, Херсонській, Львівській та Чернівецькій областях.

Це перший семінар із серії запланованих у межах проекту.

 

Hanna Solo


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі акцією «Мова об’єднує» відзначили вступ у дію Закону про державну мову

Молоді підприємці презентували 21 бізнес-проект у програмі «Skills Lab: власна справа»

Український культурний фонд запустив відеокурс з культурного менеджменту

В Україні запрацювала Національна комісія з реабілітації

Працівників культури в Миколаєві навчали ефективним публічним комунікаціям

Міжнародна організація Пакт запрошує до співпраці жіночі правозахисні організації