У Лубнах презентували видання про звичайних людей, які протидіють пандемії COVID -19

7 грудня 2020 року у Лубнах відбулась презентація нового видання громадської організації «Твій Світ» «Голоси, образи і історії звичайних людей у боротьбі з COVID -19», яке розповідає про доглядачів і ...

Додано:
tviisvit

_DSC0711
У Лубнах презентували видання про звичайних людей, які протидіють пандемії COVID -19

7 грудня 2020 року у Лубнах відбулась презентація нового видання громадської організації «Твій Світ» «Голоси, образи і історії звичайних людей у боротьбі з COVID -19», яке розповідає про доглядачів і працівників соціальної сфери, місцевих журналістів та волонтерів, що працюють у боротьбі з пандемією. Презентували збірку історій успіху у Лубенській центральній районній бібліотеці ім. Володимира Малика, запросивши до участі досвідчених волонтерів і початківців.

Цим виданням автори прагнуть посилити голоси та поширити історії звичайних людей, які переживають кризу у наслідок COVID-19 або роблять свій посильний внесок у боротьбу з пандемією.

Зокрема, у збірці представлені молодіжні ініціативи у протидії COVID -19, розповіді про успішне залучення людей старшого покоління до волонтерського руху, участь працівників публічних бібліотек у боротьбі з інфодемією.

Під час презентації організатори розповіли про успішні комунікації між волонтерськими ініціативами та місцевою владою, а також участь соціально відповідального бізнесу у допомозі громаді в протидії COVID -19.

«Ми сподіваємось, що ці історії спонукатимуть читачів до роздумів про уразливі групи людей та про те, як їх підтримати під час пандемії», – говорить директорка Лубенської районної книгозбірні Валентина Сьомак.

Видання планують поширити серед бібліотек, навчальних закладів та соціальних установ.

_DSC0707 _DSC0711 _DSC0725

На завершення презентації керівник проєкту Олександр Чепур закликав небайдужих людей долучатися до волонтерського руху у протидії COVID -19.

Поширюватимуть видання у рамках проєкту «Соціальна підтримка та залучення до взаємодопомоги в умовах поширення COVID – 19 немобільних, маломобільних та мобільних осіб похилого віку, що мешкають у Лубенському та Гребінківському районах Полтавської області» за фінансового сприяння міні-гранту Проекту ЄС «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери України», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Буська громада провела друге засідання робочої групи з напрацювання стратегії розвитку

У Володимирі обговорили подальше впровадження “зелених” рішень в багатоквартирних будинках

«Життя — не тільки в столиці». Марія Фрей — про гіперлокальну мережу Суспільного та розбудову хабів у регіонах

За рік та сім місяців великої війни росія скоїла 536 злочинів проти медіа та журналістів

Мережування, партнерування та адвокація: досвід Асоціації громадських радників України

Суспільний запит на відповідальність за скоєні воєнні злочини: інструменти для притягнення до відповідальності