U-LEAD підтримує розвиток креативних проєктів у громадах

Разом із Асоціацією креативних індустрій України п'ять громад Херсонщини ініціюють і реалізують інноваційні проєкти для розвитку культурної сфери. Про це повідомили у Регіональному офісі "U-LEAD з ...

Додано:
Oksana Stelmakh

269750580_2442027272601114_5260607440752842800_n
U-LEAD підтримує розвиток креативних проєктів у громадах

Разом із Асоціацією креативних індустрій України п’ять громад Херсонщини ініціюють і реалізують інноваційні проєкти для розвитку культурної сфери. 

Про це повідомили у Регіональному офісі “U-LEAD з Європою” в Херсонській області.

- Програма U-LEAD стала каталізатором для створення партнерства та колаборацій між громадам, бізнес-асоціаціями та місцевим бізнесом. Основна мета такої співпраці – створення сприятливого до бізнесу середовища на місцевому рівні. Громади Херсонщини найближчим часом зможуть взяти участь в ініціативі, яку пропонує Асоціація креативних індустрій України. Основна мета якої посилення діалогу та сприяння розвитку спільних проєктів між громадами області, місцевим бізнесом, громадськими організаціями та активістами культурного й креативного секторів, – розповіла керівниця Регіонального офісу “”U-LEAD з Європою” в Херсонській області” Оксана Сілюкова.

В рамках реалізації ініціативи представники Асоціації креативних індустрій України проведуть тренінги та круглі столи із залученням представників органів місцевого самоврядування та працівників культурної та креативної сфери. А також в кожній з п’яти громад-учасниць буде проведено дослідження креативного потенціалу та розроблено проєктні заявки для подання на грантові програми.

- П’ять громад будуть відібрані на умовах конкурсу. Термін реалізації проєкту грудень 2021 – червень 2022. Тож слідкуйте за нашими анонсами та оголошеннями, – зазначила Оксана Сілюкова.

Крім того, за підтримки U-LEAD  ГО “Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні” створюватиме мережу консалтингових та агротуристичних центрів для популяризації сільського туризму на місцевому рівні, а  ГО “Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” посилюватиме знання громад Полтавської області про їхні права та обов’язки у роботі з пасічниками та фермерами, їхню роль у покращенні екологічної ситуації на місцевому рівні та створить ґрунт для співпраці між цими групами стейкхолдерів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни