U-LEAD організував візит з обміну досвідом між громадами Полтавської та Черкаської областей

Мета візиту — обмін успішними підходами в організації надання муніципальних послуг ОМС під час війни.Візит з обміну досвідом був організований для громад Полтавської та Черкаської областей. Учасники ...

Додано:
havrylenkova

5D3_7203
U-LEAD організував візит з обміну досвідом між громадами Полтавської та Черкаської областей

Мета візиту — обмін успішними підходами в організації надання муніципальних послуг ОМС під час війни.

Візит з обміну досвідом був організований для громад Полтавської та Черкаської областей. Учасники візиту ознайомилися з успішними підходами в організації надання муніципальних послуг громадою в умовах воєнного стану, а також обговорили можливості втілення цього досвіду в практику роботи ОМС. Організатором навчальної поїздки стала Програма «U-LEAD з Європою».

У рамках візиту делегація з представників громад Полтавщини та Черкащини відвідала Білозірську, Чигиринську, Шевченківську громади Черкаської області та ознайомилася з їхнім досвідом.

“Візити для обміну досвідом між громадами не втрачають своєї актуальності й у період воєнного стану, адже для ОМС з’явилися нові виклики, на які потрібно оперативно реагувати. Успішні управлінські рішення під час такого складного періоду для нашої країни – на вагу золота, і ми раді сприяти налагодженню міжрегіональних зв’язків, які в подальшому стануть підґрунтям для ефективної взаємодії між громадами з різних регіонів”, — зазначила керівниця Регіонального офісу U-LEAD у Полтавській області Ірина Балибіна.

За її словами, особливу зацікавленість під час візиту в представників Полтавщини викликали теми відновлення офлайн навчання, облаштування укриттів, а також міжвідомча взаємодія закладів культури та закладів освіти заради створення краєзнавчих проєктів, спрямованих на патріотичне виховання молоді та школярів.

“Після трьох років онлайн-життя особливо цінуєш можливість поспілкуватися з колегами з іншої області персонально, познайомитися з їхнім управлінським досвідом та досвідом у боротьбі з викликами, спричиненими війною. Ми вдячнкі за цю можливість”, — поділилася враженнями заступниця голови Нехворощанської громади Полтавської області Ольга Хоменко.

Вона розповіла, що особливо цікавим був приклад проєктного підходу до організації роботи з надання муніципальних послуг Чигиринської громади. Майже всі заклади громади використовують такий підхід: у них налагоджено процес залучення додаткових ресурсів від міжнародних партнерів на роботу закладів, що дає їм змогу не тільки утримувати заклади та організовувати їхню роботу, а і вкладати ресурси в розвиток таких підприємств.

Як повідомив керівник Регіонального офісу U-LEAD у Черкаській області Сергій Слинько, учасники візиту змогли перейняти цінний досвід один в одного. Це ще один крок до зміцнення міжрегіональних зв’язків та розвитку ефективної взаємодії між громадами різних регіонів: “Завдяки таким обмінам досвідом, голови громад разом із представниками Програми набувають нових знань, розширюють професійний потенціал та створюють підґрунтя для подальшого розвитку нашої країни”.

За результатами поїздки учасники делегації з Полтавщини та команда Регіонального офісу в Полтавській області вирішили організувати круглий стіл присвячений темі облаштування укриттів у громадах області, з врахуванням досвіду колег із Черкащини. До круглого столу планується долучити всіх охочих голів громад Полтавської області та представників ДСНС. Орієнтовно проведення заходу заплановано на серпень цього року.

Також, як підсумувала Ірина Балибіна, уже у вересні Полтавська область готується поділитися досвідом та кращими управлінськими практиками з громадами Дніпропетровської та Запорізької областей.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини

Стресостійкість учасниць зросла на 49%. Підсумки програми «ReStart Свідомості» та гайд на Дія.Освіта

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»