У Києві запустили 3 міських сервіси на базі відкритих даних

30 березня 2017 року у Києві відбулась презентація трьох міських сервісів, створених на базі відкритих даних. Запущені сервіси стали результатам проведення конкурсу Apps4Cities Challenge в рамках ...

Додано:
Anna Rudenko

17629911_1860670604147862_5494289840318791171_n
У Києві запустили 3 міських сервіси на базі відкритих даних

30 березня 2017 року у Києві відбулась презентація трьох міських сервісів, створених на базі відкритих даних. Запущені сервіси стали результатам проведення конкурсу Apps4Cities Challenge в рамках проекту «Дані міст/Apps4Cities», що реалізовують Громадянська мережа ОПОРА та TechSoup.

Про це повідомляється на сторінці Дані міст у Facebook.

Кожен з представлених сервісів охоплює окрему галузь соціального життя України: освіту, енергоефективність та культуру. Варто зазначити, що з 68 міських сервісів, які були подані на розгляд на конкурс Apps4Cities Challenge на фінішну пряму вийшли кращі чотири проекти, які отримали по 3000 доларів США на інкубацію своїх сервісів.

На завершенні інкубації були представлені:

«Відкрита школа» – єдиний в Україні сервіс, який надає детальну інформацію про всі школи країни. На сайті представлені більш ніж 17 тисяч шкіл.

«Тепер тобі не потрібно витрачати час, щоб обходити всі школи свого міста у пошуках даних про наповненість школи, іноземні мови, профільні класи, гуртки та секції тощо. Ми вже знайшли та зібрали цю інформацію для наших користувачів. Батьки, громадські активісти, освітяни, держслужбовці, всі українці мають можливість вільно знаходити потрібні дані на нашому сервісі», – розповідають члени команди.

«Allmuseums» – проект, що має на меті зібрати актуальну інформацію про усі музеї країни, зокрема – інформацію про дні безоплатного відвідування для різних категорій громадян.

Автор проекту зазначає, що в Україні нараховується близько п’яти тисяч різноманітних музеїв, і на Allmuseums зможливо переглянути коротку інформацію про музеї, розклад їх роботи, дні безплатного відвідування тощо.

«Єдиний енергооблік» – онлайн-інструмент для моніторингу та аналізу споживання енергоресурсів.

«Цей сервіс розроблено для внесення, зберігання та аналітичної обробки внесених показників спожитої енергії від бюджетних установ та ОСББ міст України. Наш розумний облік – це ваші ефективні управлінські рішення та планування заходів з енергозбереження у будівлях», – йдеться на сайті сервісу.

За словами організаторів конкурсу та авторів сервісів цей день став своєрідним «випускним» для учасників інкубації у «доросле» життя. Наступним кроком стане вдосконалення та розширення функцій сервісів за потребами українських громадян.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»