У Києві відкрився Молодіжний дім | Тривають дні відкритих дверей

Молоді та демократичні. У центрі Києва відкрився Молодіжний дім — відкритий простір від Українсько-данського молодіжного дому, покликаний стати безпечним простором для єдності, різноманіття, ...

Додано:
Oleksandra_Bulenok

Відкриття Молодіжного дому від Українсько-данського молодіжного дому
У Києві відкрився Молодіжний дім | Тривають дні відкритих дверей

Молоді та демократичні. У центрі Києва відкрився Молодіжний дім відкритий простір від Українсько-данського молодіжного дому, покликаний стати безпечним простором для єдності, різноманіття, реалізації ідей та демократичної участі. 

Команда планує, що Дім стане місцем зустрічі й об’єднання зусиль молоді нині та після Перемоги, діалогу з представниками влади, підсилення участі у побудові демократії, а також у створенні міжкультурних зв’язків і співпраці з данською молоддю. 

В організації наголошують: “Це твій Дім”. Всього він має 4 поверхи: останній призначений для офісу команди, інші ж будуть відкриті для зустрічей, участі й проведення заходів, навчання, творчості. Важливо, аби будь-яка активність була спрямована на молодь та її підтримку в ідеях, прагненнях до діалогу, активізму, реалізації суспільно важливих ініціатив. 

Нині триває пілотний етап, адже команда завершує наповнення простору обладнанням, а також планує знайомитися з молоддю й тими, хто працює з молоддю, аби обговорити її потреби й спільні можливості. І розпочався він із неформальної зустрічі з друзями — Housewarming. 18 лютого близько 60 представників і представниць проєктів Молодіжного дому та партнерських організацій зібралися, аби першими дослідити простір і довершити його.

Познайомитися з Домом і його командою невдовзі зможуть усі охочі — протягом днів відкритих дверей. “Åbne Døre” розпочнеться уже наприкінці лютого. Перші зустрічі заплановані на 28 лютого та 2 березня.  Дізнатися більше та зареєструватися на знайомство можна за посиланням. Інформація про нові можливості з’являтиметься на офіційних сторінках організації (посилання на сайт).

2 березня, окрім екскурсій та знайомства, на усіх охочих чекає онлайн-зустріч з данською молоддю. Долучитися до неї можна й дистанційно. Для усіх онлайн-гостей команда Дому проведе віртуальну екскурсію. Реєструйтеся за посиланням

Історія Українсько-данського молодіжного дому розпочалася у 2020 році завдяки спільним зусиллям Данського інституту культури та Данської молодіжної ради і за підтримки Міністерства закордонних справ Данії. За цей час команді вдалося створити десятки офлайн і онлайн-проєктів для молоді й молодіжних ініціатив, що мали на меті дати необхідні знання, навички і спільноту, аби вони могли розвивати власні проєкти, долучатися до змін на місцях і залучати до цього інших. 


Тематика публікації:                            

Останні публікації цього розділу:

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники