У Києві відбулась фотовиставка “Нескорені у війні”

Автори фотографій Костянтин і Влада Ліберови – українські фотографи, що з початком війни документують військові злочини та діляться з нами фотографіями з епіцентру війни у реальному часі. Фотографи ...

"Нескорені у війні"
У Києві відбулась фотовиставка “Нескорені у війні”

Фотовиставка Нескорені у війні

Автори фотографій Костянтин і Влада Ліберовиукраїнські фотографи, що з початком війни документують військові злочини та діляться з нами фотографіями з епіцентру війни у реальному часі. Фотографи взяли участь у відкритті фотовиставки та провели майстер клас на тему: “Українська воєнна фотографія. Фотопроєкт Костянтина та Влади Ліберових”, де поділилися своїм досвідом фото зйомок під час війни.

Фотовиставка Нескорені у війні

Організатор фотовиставки: ГО “Креативний хаб “Осадчих”
Куратори: Анатолій Осадчий та Оксана Осадча

Основна ідея фотовиставки – продовжувати підтримувати увагу суспільства до війни і голосно говорити про наслідки військових дій, через документальну фотографію, задля рефлексії та переосмислення.

До експозиції фотовиставки увійшли такі теми:

  • евакуація;
  • зруйновані міста та знищена інфраструктура;
  • рятувальники ДСНС;
  • побут ЗСУ на передовій;
  • загроза продовольчій безпеці та екологічна катастрофа.

Географія фоторобіт представлених на фотовиставці: Ірпінь, Буча, Миколаїв, Харків, Чернігів, Бахмут, Соледар, Чугуїв, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Запоріжжя, Чернігів, Київ, Вінниця, Одеса.

У рамках фотовиставки проходив благодійний збір на підтримку української армії, зібрані кошти в сумі 2200 грн перераховані фонду “Повернись живим”.

“До експозиції фотовиставки ввійшли світлини, що фіксують воєнні злочини з боку армії рф. Поряд з цим, висвітлюють сміливість та героїзм українських захисників, рятувальників, медиків та волонтерів, які захищають сьогодні всіх нас. Наша мета – щоб про війну в Україні, ніхто не забував. Підтримуймо один одного та наближаємо перемогу разом” – коментують організатори та куратори фотовиставки Анатолій та Оксана Осадчі.

Фотовиставка Нескорені у війні

Довідкова інформація:

Фотовиставка “Нескорені у війні” реалізується ГО “Креативний хаб “Осадчих” в межах реалізації проєкту ZMINA.2.0 “Субгранти для культурних проєктів” фонду ІЗОЛЯЦІЯ за співфінансування Європейського Союзу. Приміщення надано “Kooperativ”. Технічна підтримка веб-ресурсу надана українським продакшном “A&O company”. 

Фотовиставка Нескорені у війні

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Мистецтво — наша броня»: проєкт, що допоможе митцям-бійцям ЗСУ повернутися до творчості

Зараз сподіваємося на ЗСУ, після деокупації – на медіа

Career Hub розпочав онлайн курс з кар’єрного консультування для освітян

Миколаївська громада завершила розробку стратегії розвитку та плану заходівз її реалізації

Упорядкована нормативно-правова база та інструменти участі — невід’ємні у процесі інтеграції ВПО

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія для психологічної підтримки дітей в укриттях