У Києві продовжується перший етап європейської програми з соціального підприємництва для молоді

1 та 2 лютого у Києві 35 педагогів, які представили 17 закладів освіти з 9 регіонів, взяли участь у дводенному інтенсиві. Це другий тренінг, який продовжує європейський проєкт для молоді EU4Youth ...

EU4Youth_Київ_01-02.02.2024
У Києві продовжується перший етап європейської програми з соціального підприємництва для молоді

1 та 2 лютого у Києві 35 педагогів, які представили 17 закладів освіти з 9 регіонів, взяли участь у дводенному інтенсиві. Це другий тренінг, який продовжує європейський проєкт для молоді EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» в Україні.

EU4Youth_Київ_лекції_01-02.02.2024_1

Лекції для учасників тренінгу

Як і під час першого тренінгу у Львові, протягом двох днів учасники мали низку корисних лекцій та воркшопів від практикуючих фахівців: ознайомилися з роллю соціального підприємництва у відбудові України, дізнались про успішні приклади місцевих соціальних компаній, обговорили проблеми, які можуть вирішувати останні, мали практичні заняття з пошуку бізнес-ідей та їх аналізу, здобули знання про маркетингову стратегію, особливості фінансової стратегії і оподаткування соціальних підприємств.

EU4Youth_Київ_воркшоп_01-02.02.2024

Воркшопи для команд педагогів під час тренінгу EU4Youth

«Цей тренінг ще раз підкреслив, що проєкт зібрав потужну команду фахівців в галузях, дотичних до підприємництва та бізнес-планування. Це люди, які прагнуть створювати можливості для студентів. Ми дуже раді, що наші цінності співпадають», - поділилась враженнями про захід Єлизавета Міленіна, менеджерка програм Junior Achievement Ukraine. «Дуже мотивує, коли ініціатива долучитись до проєкту йде від викладачів напряму, а не тільки від закладу. Ще більше надихають випадки, коли студенти самостійно шукають викладачів, які працюватимуть з ними, аби приєднатись до проєкту. Такий рівень довіри є величезним джерелом енергії для нашої команди». 

EU4Youth_Київ_лекції_01-02.02.2024_2

Команда робота під час тренінгу 1 та 2 лютого 2024 року

Після тренінгу педагоги-учасники проєкту спільно зі своїми студентами почнуть працювати над бізнес-ідеями. Далі команди з різних освітніх закладів представлятимуть власні бізнес-плани на конкурсі у всеукраїнському стартап акселераторі. Очікується понад 70 команд, та більше 700 учасників. Загалом заявку на участь у проєкті подали 44 заклади освіти з 16 регіонів.

Після завершення заходу всі учасники отримали сертифікати про проходження тренінгу у проєкті EU4Youth.

До кінця липня в рамках першого етапу проєкту також пройде низка навчальних Таборів підприємництва для студентів-учасників ініціативи.

Про Ініціативу: працює за підтримки Європейського Союзу, Міністерства закордонних справ Литви та інших партнерських організацій. Проєкт EU4Youth «Відбудова через соціальне підприємництво» має на меті надати більше 2100 молодих людей в 3 країнах (Україна, Грузія, Молдова) інструменти, необхідні для стимулювання впливу на суспільство та економічні перетворення всередині своїх націй. Це дворічний проєкт, з серпня 2023 року по липень 2025 року, який приділятиме особливу увагу соціальному підприємництву та створенню сприятливої екосистеми для його розвитку.

Довідка. Junior Achievement Ukraine – це неприбуткова громадська організація, провайдер навчальних програм з підприємництва та фінансової грамотності для молоді. Організація є частиною всесвітньої мережі Junior Achievement, що веде свою діяльність з 1919 року. Її місія – підготовка молоді до ринку праці, кар’єрного і особистого розвитку.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 1919 року. Понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу, і з 2021 року програми JA доступні в Україні. Навчальні програми курсів з підприємництва «Компанія» та «Фінансова грамотність» отримали гриф Міністерства освіти і науки України.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares