У Києві представлено результати моніторингу стану найнебезпечніших пішохідних переходiв

2 жовтня в Українському кризовому медіа центрі представники громадської організації «Центр Розвитку Міста» спільно з партнерами - “PITBULL KIEV” та «Батьки SOS», представили результати громадського ...

Додано:
Centr rozvytky

IMG_6139
У Києві представлено результати моніторингу стану найнебезпечніших пішохідних переходiв

2 жовтня в Українському кризовому медіа центрі представники громадської організації «Центр Розвитку Міста» спільно з партнерами – “PITBULL KIEV” та «Батьки SOS», представили результати громадського моніторингу небезпечних переходів столиці.  

 У грудні минулого року активісти вже презентували карту з адресами  найнебезпечніших пішохідних переходів міста. Інформація привернула увагу місцевої влади та викликала неабиякий резонанс у суспільстві. З початком нового навчального року активісти ГО «Центр Розвитку Міста» спільно з партнерськими організаціями  – проектом “PITBULL KIEV” та ГО «Батьки SOS»,  провели повторний моніторинг адрес, аби з’ясувати, чи було виправлено ситуацію та як змінилася мапа “гарячих точок” на дорогах столиці за цей період.

«На жаль, ентузіазм, який спочатку проявили представники влади, швидко пропав. За майже рік хоч якісь роботи були проведені тільки на 15 переходах. А це лише 6 відсотків від названих нами адрес. І перший наш моніторинг, і другий показують, що ситуація на дорогах залишається вкрай небезпечною. Тож ми вирішили не обмежуватись тільки роллю статистів, з якими не рахуються. Ми запланували та найближчим часом проведемо серію заходів, щоб привернути увагу і влади, і мешканців до проблеми небезпечних переходів» – розповідає Федір Губенков, представник ГО «Центр розвитку міста».

ASS7936-825x400

«Більшість небезпечних переходів знаходиться на шляху дітей до своїх шкіл. Необхідно звернути увагу місцевої влади до цієї проблеми. Вказані переходи треба облаштувати найближчим часом, щоб це питання більше не піднімалося. Ми будемо ініціювати створення необхідних комісій, з виходом безпосередньо на місце. Щоб не на карті чи фото чиновники могли побачити дійсну небезпеку для дітей та інших пішоходів» – розповіла своє бачення Олена Парфьонова, співзасновник ГО «Батьки SOS».

ASS7949-825x400

«Ми всі хочемо переходити дороги та бути у безпеці. Адже пішохід – це повноцінний учасник дорожнього руху. Але всім відома проблема Києва – неосвітлені пішохідні переходи. Якщо людина переходить дорогу у темряві, яка зараз починається дуже рано, у темному одязі, навіть у визначеному для цього місці, їй не гарантована безпека. На жаль, це питання якщо і вирішується, то доволі повільно» – Олексій Павловський, проект “PITBULL KIEV”. 

ASS7957-825x400

Для більш детальної інформації:

  • Федір Губенков 097 6405724
  • Ксенія Смоляренко 063 7474021


 

Останні публікації цього розділу:

Грант на тепличне господарство до 7 млн грн. за 2 гектари: ЮрШтаб розповідає про основне

Аналіз російської пропаганди у Херсонській області у вересні 2022

Громадський Рух «Жіноча Сила України» 8 років надає допомогу сім’ям військовослужбовців 

Якої шкоди завдають воєнні злочини Росії українцям: результати опитування

АМУ вимагає від уряду розблокування перерахування коштів на відбудову територій напряму між громадами, – Кличко

Жителі Городнянської та Тупичівської громад Чернігівської області навчалися основам домедичної допомоги