У Києві на лівому березі запрацював Co-Learning із генератором для школярів

Вислів "знання - це світло" останнім часом набуває нового значення. Вимкнення електроенергії через пошкодження інфраструктури обстрілами ускладнює освітній процес для всіх учасників: вчителі не  ...

Додано:
Rostyslav Semka

Простір спільного навчання «Енергія освіти»
У Києві на лівому березі запрацював Co-Learning із генератором для школярів

Вислів “знання – це світло” останнім часом набуває нового значення. Вимкнення електроенергії через пошкодження інфраструктури обстрілами ускладнює освітній процес для всіх учасників: вчителі не  можуть спокійно за розкладом проводити уроки, учні – навчатись та виконувати домашні завдання, а батьки змушені шукати рішення та способи організувати свою роботу й навчання дітей.

ГО «Місце натхнення» спільно з ліцеєм “Educator”  запускає новий проєкт “Енергія освіти”, який допоможе розв’язувати ці проблеми.

Co-Learning “Енергія освіти” — це  безплатний простір для спільного навчання, в якому є генератор та інтернет. Саме тут діти та молодь можуть безперешкодно приєднуватися до своїх онлайн-занять або виконувати домашнє завдання в комфортних умовах під керівництвом тьютора (навчального наставника), незалежно від графіків вимкнення світла.  Повітряні тривоги теж не будуть перепоною, адже в просторі є укриття.

Для школярів також є можливість долучатися до психологічних груп підтримки, у вихідні дні волонтерські організації проводять безплатні заняття для дітей та молоді (арт-терапія, майстер-класи, тренінги з soft skills…). Це допоможе знизити рівень стресу та тривожності учасників.

Простір спільного навчання «Енергія освіти» працює у дві зміни та є абсолютно безплатний! Для запису потрібно лише заповнити гугл-форму. 

Вигляд аудиторій в Простірі спільного навчання «Енергія освіти»

Вигляд аудиторій в Просторі спільного навчання «Енергія освіти»

Після цього ми сконтактуємо з вами для розв’язання організаційних питань. Територіально Co-Learning “Енергія освіти” знаходиться м. Осокорки, вул. Є. Чавдар буд. 11-а. (Попередній запис обов’язковий).  

Проєкт реалізується в партнерстві ГО «Місце натхнення» спільно з ліцеєм “Educator” за фінансової підтримки Global Fund for Children. 


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Майбутнє інституту старост: депутати обговорили з громадами законодавчі виклики

У Чернівцях обговорили законопроєкт про міжнародне співробітництво

"Тримаймо стрій": що варто врахувати щодо конкурсу на підтримку ветеранських ініціатив

ВПО — це не проблема, а новий ресурс для розвитку громад

На Тернопільщині всі громади-партнерки Програми USAID DOBRE створюють простори економічного зростання

Центр АХАЛАР починає новий проект “Підвищення стресостійкості - необхідна умова ефективності помічників”