У Куп’янську відбувся тренінг «Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом»

18 серпня 2020 року у Великій сесійній залі Куп’янської міської ради Харківської області Аналітичний центр «Обсерваторія демократії» в рамках проекту «Просування демократичного голосування в Східній ...

Додано:
OD

18.08.20. 1
У Куп’янську відбувся тренінг «Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом»

18 серпня 2020 року у Великій сесійній залі Куп’янської міської ради Харківської області Аналітичний центр «Обсерваторія демократії» в рамках проекту «Просування демократичного голосування в Східній Україні», що реалізується за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED), провів тренінг за темою «Місцеві вибори за новим Виборчим кодексом».

18.08.20. 2

Учасниками тренінгу з посилення електоральної грамотності суб’єктів виборчого процесу щодо законодавчого регулювання майбутніх місцевих виборів за новоприйнятим Виборчим кодексом стали представники громадського сектору та політичних партій, органів місцевого самоврядування, діючі депутати та потенційні кандидати в депутати.

18.08.20. 3Тренери проекту – кандидат політичних наук Антон Авксентьєв та Віталій Носачов – розповіли учасникам тренінгу про новації Виборчого кодексу у частині проведення майбутніх місцевих виборів, зміни, які очікують кандидатів та виборців, етапи та нові правила виборчого процесу.

18.08.20. 4

18.08.20. 5

Тренінг проведений у рамках проекту «Promoting Democratic Elections in Eastern Ukraine», що реалізується за фінансової підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED). Зміст публікації не обов’язково відображає точку зору NED і є предметом виключної відповідальності Аналітичного центру «Обсерваторія демократії». 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Забезпечення якісної освіти в громаді в умовах децентралізації

Оновлені умови дистанційного навчання у школах

Триває онлайн-курс про дистанційне навчання

Уряд виділив понад пів мільярда гривень на дезінфекційні засоби для шкіл

Гречка, концерти та дитячі майданчики: чому передвиборча «благодійність» шкодить благодійному сектору

Аналіз програм: що обіцяє Маріуполю партія "Європейська солідарність"?