У Краматорську відкрився ком’юніті-центр для ЛГБТКІ-спільноти

19 лютого 2021 відбулося офіційне відкриття ком’юніті-центру для ЛГБТКІ-спільноти у Краматорську від громадської організації «Інсайт». У центрі будуть проводитися різноманітні освітні, культурні ...

Додано:
insightngo

photo_2021-02-23_14-16-03
У Краматорську відкрився ком’юніті-центр для ЛГБТКІ-спільноти

19 лютого 2021 відбулося офіційне відкриття ком’юніті-центру для ЛГБТКІ-спільноти у Краматорську від громадської організації «Інсайт». У центрі будуть проводитися різноманітні освітні, культурні заходи, також можна буде отримати безкоштовну психологічну допомогу. 

Громадська організація «Інсайт» – це українська ЛГБТКІ-організація, яка має представництва у 9 регіонах України. Протягом 5 років «Інсайт» забезпечував роботу Шелтеру для ЛГБТКІ-переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. За даними організації, доволі значна частка ЛГБТКІ-переселенців повернулися додому або в інші міста Донецької та Луганської областей, де вони не мають безпечного простору для розвитку та спілкування. Саме тому виникла ідея відкрити ком’юніті-центр у Краматорську.

«Інсайт Краматорськ» відкритий для всіх ЛГБТКІ та дружніх людей. Розклад найближчих заходів, а також адресу ком’юніті-центру можливо отримати у координаторки Ольги Терещенкової, [email protected], група ком’юніті-центру у Facebook.

photo_2021-02-23_14-16-54

Відкриття ком’юніті-центру ГО «Інсайт» у м. Краматорськ стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Українська влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Молодь Нижньодуванської ОТГ отримала можливість долучитись до місцевих справ

Спільна заява громадянського суспільства щодо ЗУ "Про оборонні закупівлі"

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»

Управління освітою у військово-цивільних адміністраціях. Що не так із ВЦА?